Laptop önerisi arıyorum

8 May 2020
239
9
Dostlar 6000-6500 civarı genel kullanım için leptop araştırıyorum epey i kullanıyorum ama nedense verdiği teknik puanlara pek içim sinmiyor sizce güvenmeli miyim?

Alım konusunda ise sizce simdi mi almalıyım yoksa sonra mı piyasa düşer?

Son olarak orta segmentte onerdiginiz bir fiyat aralığı var mı?

Epey 6500 sınırında önerdiği leptop; Epey Link

Son düzenleme:

kiss4u

Üye
9 Şub 2019
240
10
Hocam genel kullanim icin yani bazen web ama genel olarak oyun
genel olarak oyunsa dengeli olmalı diye düşünüyorum çünkü solidworks gibi programları kullanmak isteyenler işlemcisi orta halli ekran kartı güçlü laptoplar seçerken görüntü ile pek işi olmayan yazılımcılar cpu odaklı bilgisayarlar seçiyor, bu arada ram'i de unutmamak lazım. Piyasaya gelince doların 9 küsür olup başını alıp gittiği şu devirde pek düşecek gibi durmuyor. 16gb ram 2.8ghz ve üstü cpu ve min 4gb ekran kartlı bir laptop bulursan alabilirsin. Alırken de freedos olmasına dikkat et derim bence, windows lisansına uçuk paralar vermeye gerek yok. Not: piyasayı uzun zamandır takip etmiyorum güzel bir ürün bulabilirsem link eklerim.

"Tempress

Katılımcı Üye
10 Ara 2020
351
207
Dostlar 6000-6500 civarı genel kullanım için leptop araştırıyorum epey i kullanıyorum ama nedense verdiği teknik puanlara pek içim sinmiyor sizce güvenmeli miyim?

Alım konusunda ise sizce simdi mi almalıyım yoksa sonra mı piyasa düşer?

Son olarak orta segmentte onerdiginiz bir fiyat aralığı var mı?

Epey 6500 sınırında önerdiği leptop; Epey Link
Ekran kartı ve işlemci gücü iyi olan bir sistemde oyularda perfonmas artışına büyük katkı sağlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.