Launcher'dan Direk Oyununuzu Açmak ve Oyununuzu 3RD Person Olarak Başlatmak

Michael Pers

Kıdemli Üye
4 Ara 2007
3,986
43
Bursa
Launcher'dan Direk Oyununuzu Açmak ve Oyununuzu 3RD Person Olarak Başlatmak

Herkes Soruyor Launcher'dan Nasıl Direk Açacağım? Exe Nasıl Yapılır?

İlk Önce Exe Nasıl Yapılır Diye Bir Şey Yok. Launcher.exe den oyun açılır. Fakat ordaki console'a ben map mapadi yazmak istemiyorum diyor herkes.

O zaman kısa yol. Ana klsore gelin autoexec.cfg oluşturun içini açın map mapadınızı yazın ve launcher'a girdiğinizde otomatik olarak sizin map açılır.

Ben Anlamadım Diyen Varsa

CryEngine Klasorunu Açın

autoexec.cfg dosyasını olusturun

Notepad ile açın ardında şu verdiğim kodu yapıştırın

codeS.png
Kaynak kod

123456789// Forest Yerine Map Adınızı Yazınmap forest// 3RD Person İstiyorsanız Bura Kalsın İstemiyorsanız Siling_tpview_control 1g_tpview_enable 1g_tpview_force_goc 0// İmza ByWOLF

Kaydedin. Launcher'ı Açın. Otomatik Haritanız Açılır ve 3RD Person Kamera İle Başlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.