Lav efekti nasıl verebilirim?

eagleislegend

Yeni üye
18 Ocak 2021
10
0
Merhaba Bu tasarımı internette gördüm
öncelikle bunun önünde ki gibi resime lav efekti ateş efekti nasıl verebilirim bilen varsa yardımcı olabilirmi
birde halkanın etrafına nasıl parlaklık veriliyor yardımcı olabilir misiniz?

27cPaA.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:

'Bertuğ

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,864
612
Merhabalar ;

Öncelikle halka etrafına parlaklık olarak efekt kullanmalısın örneğin yuvarlak daire çizip içi dolgusuz dış çizgisine dolgu verip efektler ile ayarlarsın .

dış lavları meteryal yardımıyla sağlayabilirsin .

Tarayıcından alev , duman efekti diye aratırsan karşına birsürü meteryal çıkar onları kullanabilirsin .

eagleislegend

Yeni üye
18 Ocak 2021
10
0
[ı]
merhabalar ;

öncelikle halka etrafına parlaklık olarak efekt kullanmalısın örneğin yuvarlak daire çizip içi dolgusuz dış çizgisine dolgu verip efektler ile ayarlarsın .

Dış lavları meteryal yardımıyla sağlayabilirsin .

Tarayıcından alev , duman efekti diye aratırsan karşına birsürü meteryal çıkar onları kullanabilirsin .
bu konuda yeni olduğum için mi veya bilmediğim için mi bilmiyorum fakat internet üzerinde örneğini bulamadım eğer biliyorsanız ve bulduğunuz varsa zahmet olmazsa atarmısınız?

[/ı]

'Bertuğ

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,864
612
[ı]
bu konuda yeni olduğum için mi veya bilmediğim için mi bilmiyorum fakat internet üzerinde örneğini bulamadım eğer biliyorsanız ve bulduğunuz varsa zahmet olmazsa atarmısınız?

[/ı]

Öncelikle Alev - Duman vb efekt olarak = google , alev efekt png yazarak çıkanları kullanabilirsin .

veya ikinci yol olarak fırça ile yapabilirsin efektleri , meteryalleri için ise konularımdaki meteryalleri kullanabilirsin ;

https://www.turkhackteam.org/materyal-paylasimi/1960043-adobe-photoshop-brushes-arsivi.html
https://www.turkhackteam.org/materyal-paylasimi/1961284-adobe-photoshop-meteryal-arsivi.html

CassPort

Uzman üye
31 Ara 2015
1,590
39
root@cass:~#
Hiçbir zaman Türkçe arama yapma bir tasarım materyali bulurken.

Bkz: flare effect, fire spark, particle effect, dust particles

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.