Lavaboda Yaşadığım Kötü Olay.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Eypiio

Katılımcı Üye
19 Ağu 2016
429
1
85
Günah. Benim
Merhaba arkadaşlar bugun size başımdan geçen kötü bir olayı anlatıcağım arkadaşlar afedersiniz bugun karnım çok ağrıyordu lavaboya gittim 10-15 dk çıkmadım kitap gazete okuyorum ara sıra neyse 25-30 dakka oldu tam kalkıcaktım birden ışık yanıp söndü hemde çok hızlı korktum normalde hiç böyle şeyler olmaz dı bide cinlerle dalga geçiyordum ara sıra tuvalette lavaboda acayip korktum ama sonra hemen çıktım tekrar ışıgı açıp girdim bir şey olmadı

#!/

Uzman üye
9 Mar 2016
1,323
2
TEM
Cinlerle dalga geçmeyi bırak lavaboya sol ayakla gir sağ ayakla çık Felak ve Nas surelerini oku

Troyn666

Katılımcı Üye
19 Eki 2014
676
1
Petersburg
Bunun Tuvaletle Alakası Olduğunu Sanmıyorum Herşeyi Böyle Şeylere Bağlamaya Gerek Yok Benim Odamdada Sık Olan Birşey Elektrik Den Bahsediyoruz 1 Saniyelik Farz Azalıp Yükselmiş Olabilir Çok Takmamak Lazım Elektronik Aletlerde Bu Tarz Şeyler Gayet Normal

Eypiio

Katılımcı Üye
19 Ağu 2016
429
1
85
Günah. Benim
Bunun Tuvaletle Alakası Olduğunu Sanmıyorum Herşeyi Böyle Şeylere Bağlamaya Gerek Yok Benim Odamdada Sık Olan Birşey Elektrik Den Bahsediyoruz 1 Saniyelik Farz Azalıp Yükselmiş Olabilir Çok Takmamak Lazım Elektronik Aletlerde Bu Tarz Şeyler Gayet Normal

Hocam haklısınız ama ben baya durdum onları sinirlendirmiş olabilirim

'Marksman

Kadim Üye
8 Ocak 2013
5,400
1
2
Yav bağladiniz şeylere bak... Ulan bizim burda günde 3 defa elektirikler kesiliyor trafoya günde 3 vakit cinler mi giriyor...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.