League Of Legends Bronz sunumları 2

ganjamann

Yeni üye
19 May 2018
15
0
arkadaşlar merhaba belki hatırlayan vardır yeni video yaptım hatalarımı beğendiğiniz yerleri yorumlarsanız sevinirim birde burda videolarımı paylaşmam yasakmı bilgi verirseniz sevinirim yasak ise kaldırabilirim şimdiden teşşekürler :)

bu arada herkese hayırlı bayramlar dilerim :)

[ame="https://www.youtube.com/watch?v=7VqKvk0wXeE"]https://www.youtube.com/watch?v=7VqKvk0wXeE[/ame]

Son düzenleme:

CoreGG

Uzman üye
19 Nis 2016
1,569
2
Dünya
Çift Çarplar , orda flash atması, ashesin u yu yanlış atması :D ohoo bunların kafası güzel

rareg

Katılımcı Üye
22 Mar 2018
661
0
🆁
Yılllardır dota oynarım fakat lol ilk çıktığında çok oynansada insanlar dotayı öğrenmek için çabalıyordu.Tabi tecrübe olmadan olmuyordu o iş.Parayla eğitim seti alan bile vardı.Lol sonra bir güncelleme yaptı ve o güncellemede kısacası " Bizim oyunumuzu anlamak daha kolay " diye duyurdu ve eğitim setleri düzenledi.Lol ilk kitlesini öyle kaptı fakat ne yazıkki şuanki nesil bunu bilmiyor.

Dota efsanedir.Çıkalı kaç yıl olmasına rağmen.Steamda en fazla oynanan ilk 10 oyundan düşmüyor.

HeRqeLLe

Katılımcı Üye
23 Ağu 2017
367
0
THT
Hepsi Mal Bunların Yüzünden Birde Gümüş Olanları Var Free Win Alanlar Kanser Ettiler 250 oyundur 23/2 Gidiyom Yine . Deli oldum 250 oyundur Gümüş V 'ten Çıkamadım Smorf Hesap Kasıyorum :D :/

Moderatör tarafında düzenlendi:

ganjamann

Yeni üye
19 May 2018
15
0
Yılllardır dota oynarım fakat lol ilk çıktığında çok oynansada insanlar dotayı öğrenmek için çabalıyordu.Tabi tecrübe olmadan olmuyordu o iş.Parayla eğitim seti alan bile vardı.Lol sonra bir güncelleme yaptı ve o güncellemede kısacası " Bizim oyunumuzu anlamak daha kolay " diye duyurdu ve eğitim setleri düzenledi.Lol ilk kitlesini öyle kaptı fakat ne yazıkki şuanki nesil bunu bilmiyor.

Dota efsanedir.Çıkalı kaç yıl olmasına rağmen.Steamda en fazla oynanan ilk 10 oyundan düşmüyor.

dotayıda biliyorum oynaması lolden daha zor olduğunuda bana sorarsan zevkler ve renkler tartışılmaz bende cs go yerine cs 1.6 yı tercih ederim :D

..başlık bulamadım 😂 Sağolasın sanada hayırlı bayramlar..

teşşekürler :D

Moderatör tarafında düzenlendi:

rareg

Katılımcı Üye
22 Mar 2018
661
0
🆁
dotayıda biliyorum oynaması lolden daha zor olduğunuda bana sorarsan zevkler ve renkler tartışılmaz bende cs go yerine cs 1.6 yı tercih ederim :D

Zorluk seviyesi bellidir.Bunun zevkle alakası yok.He tabi birisi kolay birisi zor sever.Bu zevk meselesidir.Bende cs 1.6 yerine tf classici tercih ederim. :D

ganjamann

Yeni üye
19 May 2018
15
0
Zorluk seviyesi bellidir.Bunun zevkle alakası yok.He tabi birisi kolay birisi zor sever.Bu zevk meselesidir.Bende cs 1.6 yerine tf classici tercih ederim. :D

bu oyunların bana göre tek ortak noktası paranla değil yeteneğin ile biyerlere gelmen lolün dotadan daha kolay olduğu tartışılmaz tabi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.