League of Legends efsane oyun bozma bugu

EfsaneviHacker

Katılımcı Üye
3 Nis 2016
506
0
League of Legends efsane oyun bozma yöntemi

Merhaba arkadaşlar bu gün sizlere şu anda çalışan bi yöntemi anlatıcam muhtemelen çoğunuz biliyorsunuz ama söylemek istedim

ilk olarak şampiyon seçimi kötü geçen bir maçımız var(troll,lane çalıcı vb.)

oyuna istediğimiz şeylerle giriyoruz oyunun başlamasını bekliyoruz

oyun başlayınca basede hiç hareket etmeden bekliyoruz(item alma skill verme gibi şeyler yapmayın)

sonra 3. dakkaya kadar hiçbişey yapmadığımız için tam 3. dakkada oyunu bozma yeri geliyor

/yenile yazıyoruz ve 1 kişi daha evet verirse oyun bozuluyor ve afk cezası (leavier buster) yemiyorsunuz...

NOT:şu anda çalışıyor ileri tarihlerde olmazsa ve leavier buster yerseniz sorumlusu ben değilim...

Son düzenleme:

Rockenny

Üye
5 Ocak 2016
91
0
Eğer bunu bug kabul etselerdi ilk haftadan düzeltirlerdi. Büyük ihtimalle kötü bir maç geçirmek istemeyen kişiler için yapılmış bir şey.

LifeOverview

Uzman üye
24 Eyl 2016
1,408
1
-
Bug Değil Dostum Konunun Başlığı Düzelt İstersen :) Yöntem Diyelim Ama Haklısın Bak Lane falan çalan olursa bunu yaparsın kurtulursun

Son düzenleme:

resilevil

Katılımcı Üye
3 Nis 2016
601
0
TR
Kardeşim bu bug değil, yöneticilerinin koymuş olduğu bir özellik ve bayadır var birazcık araştırın konu açmadan lütfen. İyi Forumlar..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.