\\ League Of Legends OTP Buildleri // #Hydra

HACKEDBYHYDRA

Uzman üye
21 Ağu 2016
1,822
0
127.0.0.1
Öncelikle Selamun Aleyküm Şimdi Sizlere OTP Buildlerini Yazıcam
OTP Bir Şampiyon Üzerinde Gerçek Anlamda Ustalaşmış Kişidir
Gelelim Buildlere
Ad Shaco Jungle
Kırmızı Çarp Saldırı Hızı, Merkür'ün Adımları, Statik Hançer, Ebedi Kılıç, Drakhtarr, Üçlü Kuvvet
—————————————————————————————
Yasuo One Hit Build
Statik Hançer, Üçlü Kuvvet, Merkür'ün Adımları, Ebedi Kılıç, Mahvolmuş Kralın Kılıcı,Haşmetli Hydra
Katarina Build
Mejai'nin Ruhyiyeni, Büyü Nüfuzu Çizmeleri, Hextech Silahkılıç, Ludenin Feryadı, Zhonya, Hiçlik Değneği
Draven Build
Statik Hançer,Ebedi Kılıç,Savaşçı Çizmeleri,Mahvolmuş Kralın Kılıcı,Ölümün Dansı,Donmuş Balyoz
Riven Build
Kara Balta,Vahşi Hydra,Merkürün Adımları,Ölümün Dansı,Dominik Efendinin Hürmetleri,Sterrakın Güvencesi
Master Yi Build
Statik Hançer,Ebedi Kılıç,Savaşçı Çizmeleri,Üçlü Kuvvet,Mahvolmuş Kralın Kılıcı,Drakhtar
Darius Build
Sterrak'ın Güvencesi,Ruh Gömleği,Kara Balta,Merkürün Adımları,Randiunun Alameti,Haşmetli Hydra
Fizz Build
Hextech Roketkemer,Lich Boğan,Sihirbaz Papuçları,Zhony,Rabadon,Hiçlik Değneği
Vayne Build
Statik Hançer,Savaşçı Çizmeleri,Mahvolmuş Kralın Kılıcı,Ebedi Kılıç,Hayalet Dansçı,Drakhtar
Assasin Kayn Build
Kara Balta,Merkünü Adımları,Youmuu Kılıcı,Drakhtar,Koruyucu Melek,Gecenin Gölgesi
Darkin Kayn Build
Kara Balta,Merkürün Adımları,Haşmetli Hydra,Ruh Gömleği,Koruyucu Melek,Ölü Adamın Zırhı
Ashe Build
Runaan'ın Kasırgası,Ninja Tabii,Kara Balta,Ebedi Kılıç,Malmortiusun Ağzı,Mahvolmuş Kralın Kılıcı
Kalista Build
Mahvolmuş Kralın Kılıcı,Savaşçı çizmeleri,Runaanın kasırgası,Hayalet dansçı,Dominik efendinin hürmetleri
Diana build (tek atandan :trl)
Asırlık sopa,Merkürün adımları,Nashorun dişi,Rabadon,Hiçlik Değneği,Zhonya
Draven build

Statik Hançer,Ebedi Kılıç,Savaşçı Çizmeleri,Mahvolmuş Kralın Kılıcı,Ölümün Dansı,Donmuş Balyoz

Hergün 2 Yeni Şampiyon Eklenecektir

Hepsi Denenmiştir.

Teşekkür Etmeyi Unutmazsanız Sevinirim.

Son düzenleme:

0x6CCE

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
3,650
183
22
Shawty
Gelelim Buildlere
Ad Shaco Jungle
Kırmızı Çarp Saldırı Hızı, Merkür'ün Adımları, Statik Hançer, Ebedi Kılıç, Drakhtarr, Üçlü Kuvvet
Yasuo One Hit Build
Statik Hançer, Üçlü Kuvvet, Merkür'ün Adımları, Ebedi Kılıç, Mahvolmuş Kralın Kılıcı,Haşmetli Hydra
Katarina Build
Mejai'nin Ruhyiyeni, Büyü Nüfuzu Çizmeleri, Hextech Silahkılıç, Ludenin Feryadı, Zhonya, Hiçlik Değneği

Riven OTP siyim bakalım Riven için ne build yazacaksın. :) Merak ettim bak şimdi.

dagger69

Üye
3 Nis 2016
119
0
One shot vayne build : ebedi,statik,bombardıman,savaş çizmesi,drakhtar,üçlü deneyin

Bide kardeşim yanlış anlama bir çok build işe yaramaz örneğin yasuonun son itemi haşmetli gibi itemin pasifini bilmeden çıkmayın önce okuyun

HACKEDBYHYDRA

Uzman üye
21 Ağu 2016
1,822
0
127.0.0.1
One shot vayne build : ebedi,statik,bombardıman,savaş çizmesi,drakhtar,üçlü deneyin

Bide kardeşim yanlış anlama bir çok build işe yaramaz örneğin yasuonun son itemi haşmetli gibi itemin pasifini bilmeden çıkmayın önce okuyun

Ben sadece build yazıyorum ve dediğin buildi denedim benim buildimden az vuruyor

dagger69

Üye
3 Nis 2016
119
0
5 senedir ben bu oyunu oynuyom dediğin itemlerle tek atman imkansız benim dediğim buildle pasifini kullanırsan belki adcyi teklersin

DarkNesSsSs

Uzman üye
6 Ocak 2012
1,261
0
Kıbrıs
m.e.t.a sürekli değişir karakterlerin pasifleri sürekli değişir veya itemler değişir bu hero için bu çıkılır şunun için bu çıkılır denmesi çok yanlış ikinci olarakda oyuna göre değişiklik göstermen gerekir hemen hemen tüm itemlerinde örneğin ben riven otpyim karşıda hiç tank yoksa ilk item draktar çıkarım sonrasında youmu ölümün dansı ayakkkabıyı defans alırım karşı takımda kim çok vuruyorsa veya kitle kontrolleri yüksekse merkürün adımları tercihim olur fazla stun gibi beni kitlede tutacakları herolar varsa cıva da bi sonraki itemim olur eğer yoksa oyununa göre üçlü çıkabilirim veya hydra bitirebilirim veya ikisinide aynı anda alırım gibi sadece bir örnek vermek istedim daha fazla olasılık var tabi böyle olunca bunları alacam diye bişey yok mesela soloda mundo vs riven match up ında veya olaf aynı şekilde irelia swain ilk itemim celladın çağrısı olup sonrasında draktar veya sihir içen çıkabilirim lanede rahat olmak için yani anlayacağınız otp insanlar o buildleri kendileri düşünüp yapıyor sizde o yaptıysa bende yapayım demeniz saçma olur çünkü karşınızdaki karakterler buna uyum sağlamayabilir

Matrix24

Kıdemli Üye
27 Haz 2012
2,685
0
istanbul
otp build diye bır sey olmaz karsı takıma gore dızılır buildler ezbere build cıkarsanız tf de iş gormezsınız 3 sabit item dısında o da en fazla dıger ıtemler karsı takıma gore alınırz

HACKEDBYHYDRA

Uzman üye
21 Ağu 2016
1,822
0
127.0.0.1
m.e.t.a sürekli değişir karakterlerin pasifleri sürekli değişir veya itemler değişir bu hero için bu çıkılır şunun için bu çıkılır denmesi çok yanlış ikinci olarakda oyuna göre değişiklik göstermen gerekir hemen hemen tüm itemlerinde örneğin ben riven otpyim karşıda hiç tank yoksa ilk item draktar çıkarım sonrasında youmu ölümün dansı ayakkkabıyı defans alırım karşı takımda kim çok vuruyorsa veya kitle kontrolleri yüksekse merkürün adımları tercihim olur fazla stun gibi beni kitlede tutacakları herolar varsa cıva da bi sonraki itemim olur eğer yoksa oyununa göre üçlü çıkabilirim veya hydra bitirebilirim veya ikisinide aynı anda alırım gibi sadece bir örnek vermek istedim daha fazla olasılık var tabi böyle olunca bunları alacam diye bişey yok mesela soloda mundo vs riven match up ında veya olaf aynı şekilde irelia swain ilk itemim celladın çağrısı olup sonrasında draktar veya sihir içen çıkabilirim lanede rahat olmak için yani anlayacağınız otp insanlar o buildleri kendileri düşünüp yapıyor sizde o yaptıysa bende yapayım demeniz saçma olur çünkü karşınızdaki karakterler buna uyum sağlamayabilir
Son Sezonun Bufflanmış İtemleri Buildlerin Arasındadır.

otp build diye bır sey olmaz karsı takıma gore dızılır buildler ezbere build cıkarsanız tf de iş gormezsınız 3 sabit item dısında o da en fazla dıger ıtemler karsı takıma gore alınırz

Hocam Hepsini Denedim Hem De Kaç Kere Hep İş Gördü.

Moderatör tarafında düzenlendi:

bysnor

Üye
23 Nis 2015
55
0
Gelelim Buildlere
Ad Shaco Jungle
Yasuo One Hit Build
Katarina Build
Draven Build
Riven Build
Kara Balta,Vahşi Hydra,Merkürün Adımları,Ölümün Dansı,Dominik Efendinin Hürmetleri,Sterrakın Güvencesi
Master Yi Build
Statik Hançer,Ebedi Kılıç,Savaşçı Çizmeleri,Üçlü Kuvvet,Mahvolmuş Kralın Kılıcı,Drakhtar
Darius Build
Sterrak'ın Güvencesi,Ruh Gömleği,Kara Balta,Merkürün Adımları,Randiunun Alameti,Haşmetli Hydra
Fizz Build
Hextech Roketkemer,Lich Boğan,Sihirbaz Papuçları,Zhony,Rabadon,Hiçlik Değneği
Vayne Build
Statik Hançer,Savaşçı Çizmeleri,Mahvolmuş Kralın Kılıcı,Ebedi Kılıç,Hayalet Dansçı,Drakhtar
Assasin Kayn Build
Kara Balta,Merkünü Adımları,Youmuu Kılıcı,Drakhtar,Koruyucu Melek,Gecenin Gölgesi
Darkin Kayn Build
Kara Balta,Merkürün Adımları,Haşmetli Hydra,Ruh Gömleği,Koruyucu Melek,Ölü Adamın Zırhı

Hepsi Denenmiştir.

Jinx bekliyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.