League of Legends yeni istemciyi tamamen kaldırma

LetsQ

Katılımcı Üye
5 Ocak 2016
646
1
Ankara
Selam arkadaşlar,

Güncellenen istemci ile sorun yaşıyorsanız eski istemciye dönmek için iki tane yol var. Bu çözümler istemcinin açılmaması veya sadece siyah/mavi bir pencere çıkması gibi sorunları da ortadan kaldıracaktır.

1- League of Legends klasörüne git. Normalde C:\Riot Games\League of Legends klasöründe olması gerekiyor. Daha sonra \RADS\system'a gir.

2- user.cfg dosyasını bul ve not defteri(notepad) ile aç

3- leagueClientOptIn = yes 'i leagueClientOptIn = no yap

4- Kaydet ve League of Legends'ı bir kez daha çalıştır

İYİ GÜNLER(Alıntıdır.)

BrkRyz

Üye
31 Tem 2016
113
0
Kardeşim istemciye girdiğimizde zaten giriş bölümünde eski istemciyi başlat seçeneği var ben ordan kullanıyorum hata almayıp ta dönmek isteyenler varsa bilgilendirmek istedim :)

Broj

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
451
1
Bende öyle yapıyorum. Bu arada bende işe yaramadı yada ben yapamadım.

LetsQ

Katılımcı Üye
5 Ocak 2016
646
1
Ankara
Kardeşim istemciye girdiğimizde zaten giriş bölümünde eski istemciyi başlat seçeneği var ben ordan kullanıyorum hata almayıp ta dönmek isteyenler varsa bilgilendirmek istedim :)

Zaten biliyorum, ama sürekli aynı giriş ekranı cıkıyor o yüzden demistim ve yapamayan arkadaş boşluk falan bıraktıysa dikkat etsin şöyle olucak not defteri ;

disableP2P = true
leagueClientOptIn = no

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.