ligtv , d-smart macları bedava(yepyeni link tazelendi)

mertcan9414

Katılımcı Üye
24 Tem 2007
929
42
115
Seni İzliyor ...
işte böyle artık kımse bu konuyu ben verdim diye ötmez daha iki üç gün önce yenılendı lınk yenılenır yenılenmez de verdım tırkhackteam e!!!

gbox-im

Yeni üye
19 Eyl 2007
1
0
fake bunlar lig haric tum asya tv leri var lig falan yok inanmayin 3 senedir donup dolasip bunu veriyorlar izlensede sadece 1 hafta izleniyor aranizda hic iki hafta ust uste mac izleyen var mi ?

mertcan9414

Katılımcı Üye
24 Tem 2007
929
42
115
Seni İzliyor ...
ne fakesı la sen neden bahsedıon daha yenı gelmıs sıteye sırf laf olsun dıye msj yazıosun ne 3 yılından bahsedıyon verdıgım konuları bılenler bılır az ama kalıtelı konular verırım .. senın bılgısayarın acmıyosa o senın dandıklıgınden yada becerıksızlıgındendır

alikalim

Katılımcı Üye
18 Ağu 2007
806
17
fake bunlar lig haric tum asya tv leri var lig falan yok inanmayin 3 senedir donup dolasip bunu veriyorlar izlensede sadece 1 hafta izleniyor aranizda hic iki hafta ust uste mac izleyen var mi ?

BEN 3 AY ARKA ARKA YA IZLEDIM !!! VE IZLENIYO 100% IZLENIYO:mad:
INANMAYIN BU KARDESIN DEDIYINE OLUYO.
HEM SITE 2 AY ONCE YENILENDI.
3 YIL VEREMEZLER SITELER SITELER( DIYORUM KI ADAMIN 2 SITESI VAR LIG TV GOSTERENEN) YENI CIKTI.
SUPER KONU ACMISIN MERTCAN9414 MSN DE ANLATMAK ZOR OLUYODU BANA SUPER.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.