Lİmewire Dosya İndİrme Yapmiyor Acİİllll....!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

barutcum

Yeni üye
3 Eki 2007
10
0
Limewire porgramını kurdum ama dosya indirme işlemini yapmıyor. arama yapıyorum bulduğu dosyaları indir dediğimde hiçbir şey yapmıyor.. acil yardıma ihityacım var..

barutcum

Yeni üye
3 Eki 2007
10
0
yok baba yaa. olmuyor kaldırıp kuruyorum ama indirme işlemine hiç tepki vermiyor. sağ tuşa bastığımda menü pasif çıkıyor bile. kullandığım versiyon limewire 4,16,6 ama olmuyor.

yenicerix

Özel Üye
8 Eyl 2006
413
28
Kardeşim javnda bi sorun olabilir....Javanı sil tekrar yükle.

Arkadaş lafı ağzımdan almış..
Bence de Java'nda bi soırun olabilir baştan kur bence Java'yı..

Bende de bi ara böyle Java gerektiren linklere tıkladığımda hiçbirşey olmuyordu Java'yı tekrar yükledim ve iyi bir virüs taraması yapmıştım, sorun ortadan kalkmıştı..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.