LimeWire Turbo 5.4.1 En son Sürüm Ve prosundan bile 4 kat daha hızlı indiriyoR

R@inBoW

Uzman üye
23 Ağu 2007
1,770
54
ES-ES
LimeWire Turbo 5.4.1
268677limewireturbohs5.jpg

7x2hxfa.gif

Öncelikle arkadaşlar bu konu başka bir arkadaş tarafından verilmiş ama linkler ölü ve resimleri yok ayrıca bu benim kendi uploadım ve link hiçbirzaman ölemeyecek onu söyleyeyim
Lime wire pro versiyonuna göre 4 kat daha hızlı olduğu iddia ediliyor Limewire Turbo'nun ve ben denedim doğru söylüyor daha hızlı indiriyor deneyin ve görün

http://rapidshare.com/files/74690139/LW_Turbo_5.4.1_Final.rar

Ve repleri esirgemeyin

Son düzenleme:

R@inBoW

Uzman üye
23 Ağu 2007
1,770
54
ES-ES
eywallah kardeş ya bu işte teşşekkürü esir etmedikce inanın bişeyler yaptığıma saatelerce pc başında boşuna uğraşmadığıma birilerine yardım ettiğime inanıyorum bilgi paylaştıkca güzeldir öyle değilmi

R@inBoW

Uzman üye
23 Ağu 2007
1,770
54
ES-ES
ama virüslü cikti acep neden ? avast kullaniyom

Dostum link temiz birşey yok ben yükledim avast ne virüsü var dedi sen bana yaz ben sana ne olduğunu söyliyeyim Ben Kaspersky internet security 8 kullanıyorum hiçbir şey bulmuyor kasperden daha iyi virüs programı varsa kellemi keserim

Son düzenleme:

R@inBoW

Uzman üye
23 Ağu 2007
1,770
54
ES-ES
ya limewire kadar güzel bir program yok mp3 için çok iyi bir paylaşım hertürlü mp3 ü bulabilirsin ama exe uzantılı dosyaları indirmeni tavsiye etmem yani program indirirken dikkatli olman lazım birde indirdiğin dosyaları açmadan önce virüs skenle bir tarattmı tamadır limewireden kral bir program yoktur

R@inBoW

Uzman üye
23 Ağu 2007
1,770
54
ES-ES
bu da öyle olsun bakalım bugün hep senin dediğin oluyor bu olayda da senin dediğin olsun bugün var bişi ama dur bakalım...daha neler olucak :)

dostum benim verdiğim hiçbir programda yamuk olmas bundan emin ol al ve güvenle kullan hepsi kendi emeğimdir ve bir konu açarkende iiçeriğine çok önem veririm ve kendi kullanmadığım denemediğim bir programı paylaşıma vermem bu yüzdende replerinizi ve yorumunuzu esirgemeyin benden tek dileğim bu fani dünyada:eek:

CevatKelle

Yeni üye
14 Tem 2007
5
0
trojan downloader var bunda.burdan program filan indirmeyin arkadaşlar.güvenmeyin bu heriflere.

24 Eki 2007
87
2
ya vırusten ne cok korkuyosunuz anlamıyorum benım gıbı pc ne guvenıcen hack ıslerı vırussuz olmas ayrıca elıne saglık paylasımlarının devamını dılerım

T-GeNeRaLs

Kadim Üye
21 Ağu 2007
5,183
51
İstanbul
Pylasım ıcn eyw.. Nod 32 ıle tarattım sorun yok .Bana gorede Nod32 En ıyı antivirus. Pylasımlarının devamını dılerım ...

hacksizz

Yeni üye
14 Eki 2007
46
2
daha geçen 4.14.8 ini aldık senden bune yaa bu rpogram durmuyor yerinde galiba baş olmaz bunula nesee paylaşım için sağol

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.