Link üzerinden Android Telefona Rat Nasıl Atılır

L3ZAN

Yeni üye
22 Eyl 2022
5
3
Merhaba, uzun bir ilişkinin içindeyim son zamanlar da gittikçe şüphelerim artıyor. Bu sebeple başlıkta yazılan gibi link üzerinden veya benzer şekilde rat atabilir miyim? Daha önce hiç yapmadım.Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler

muhammet0232

Katılımcı Üye
18 Tem 2022
791
563
Merhaba, uzun bir ilişkinin içindeyim son zamanlar da gittikçe şüphelerim artıyor. Bu sebeple başlıkta yazılan gibi link üzerinden veya benzer şekilde rat atabilir miyim? Daha önce hiç yapmadım.Yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler
Her hacker bu sayede doğar, Sevgili ile...
Şaka bir yana RAT atabilmen için önce PAYLOAD oluşturmayı biliyormusun ?
bilmiyorsan yardımcı olayım ?

muhammet0232

Katılımcı Üye
18 Tem 2022
791
563
Aranıza hoşgeldim o zaman :D Hiç bilmiyorum yardımcı olursan sevinirim
Baştan anlatayım,
Bir telefona/Bilgisayara sızmak için önce Kali Linux (SANAL MAKİNA) işletim sistemin olması lazım (İndirebilirsin ücretsiz)

1. olarak payload oluşturman gerekiyor (Payload nedir) Sen Telefona sızdığın zaman sana istediğini yaptıracak program PAYLOAD nasıl oluşturuluyor ? Sana 2 tane program önereceğim (MSFVENOM, VEİL) Bana kalırsa Msfvenom kullan çünkü çok kolay ve hızlı

LHOST (HEDEF CİHAZ) LPORT (SİZSİNİZ) Çok titiz bir şekilde ayarlayın
2. Msfvenomdan Trojan Virüsünü oluşturdun, O RAT'I (FUD)laman gerekiyiyor (Antivirüslere karşı korunmalı) hale getirmen gerekiyor
3. Olarak Virüsü kamufile etmen gerekiyor (Bir fotoğraf, Program kullanabilirsin)
-Bak bu fotoğraf çok güzel, indir bunu
Fakat Fotoğrafı açınca virüs arka planda aktif hale gelecek
4. olarak Msfconsole açman gerekiyor
5. olarak use exploit/multi/handler yazman gerekiyor
6. olarak set PAYLOAD android/meterpreter/reverse_tcp yazman gerekiyor
7.
show options yazarak LHOST(hedef cihaz) LPORT(sizin portunuz)u çok titiz şekilde ayarlayın

8. Virüsü kurbana çalıştırın (bak bu fotoğraf çok güzel indir telefonuna) VB. Örnek
9. Tebrikler, Artık içindesin fakat kalıcı hale gelmen için virüsü işlem göçü ile ve bazı kodlar ile kalıcı hale getir
10.
Klavye tuş tıklamalarını görebilirsin, KAMERADAN FOTOĞRAF ÇEKEBİLİRSİN, Canlı izleyebilirsin kameradan
biraz yüzeysel anlattım ama RAT mantığı bu

icehead

Uzman üye
19 Şub 2022
1,137
833
Yapamazsın yapman için baya ekmek yemen lazım çünki.
1.sorunun daha rat'ı nasıl atacağını bilmemen 2. sorun ise link üzerinden exe çalıştırma java'nın gitmesiyle tarih oldu 3. ise rat'ı kullansan dahi port açmak için statik bir ip almalısın oda belli bir miktar para ödemelisin onuda geçtim sevgilim diyorsun o ratı başkası kodladı sen değil nereden emin olacaksın sevgilini sadece sen izliyorsun?

muhammet0232

Katılımcı Üye
18 Tem 2022
791
563
1.sorunun daha rat'ı nasıl atacağını bilmemen 2. sorun ise link üzerinden exe çalıştırma java'nın gitmesiyle tarih oldu 3. ise rat'ı kullansan dahi port açmak için statik bir ip almalısın oda belli bir miktar para ödemelisin onuda geçtim sevgilim diyorsun o ratı başkası kodladı sen değil nereden emin olacaksın sevgilini sadece sen izliyorsun?
OOOO HOCAM siz ne arıyorsunuz buralarda uzun zaman oldu
Hocam EXE linkleri ve dosya uzantıları hala çalışıyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

muhammet0232

Katılımcı Üye
18 Tem 2022
791
563
Güncel tarayıcıdan geçip çalışan bir exe görmedim şuana kadar(eskiden vardı)
ama android telefonlar da rat kullanımı çok sorun oluyor google play koruması var apk'yı analiz ettirmek için sunucuna gönderiyor.
Ah be hocam, Eskiden hackleme çocuk oyuncağı idi
şimdi öyle zorlaştıki hiç bir şey yapamıyorsun
teşekkür ederim yeniden

L3ZAN

Yeni üye
22 Eyl 2022
5
3
Çok doğru gelişmem gerek nerden başlayacağımı bilmiyorum

icehead

Uzman üye
19 Şub 2022
1,137
833
Çok doğru gelişmem gerek nerden başlayacağımı bilmiyorum
programlama,ağ,matematikten başla gitsin.
dediğim gibi başkasının yaptığı ratı kullanma nereden bileceğiz ki içerisinde bize karşı birşey yok?
bazıları kodları çevirir bakarız diyebilir de kodları size verip sisteme giren çok gördüm ben :)

L3ZAN

Yeni üye
22 Eyl 2022
5
3
programlama,ağ,matematikten başla gitsin.
dediğim gibi başkasının yaptığı ratı kullanma nereden bileceğiz ki içerisinde bize karşı birşey yok?
bazıları kodları çevirir bakarız diyebilir de kodları size verip sisteme giren çok gördüm ben :)
Konu var mı dediklerin hakkın da veya eğitim grubu falan bir şey yapalım derken boka çevirmemek lazım dediğin gibi

icehead

Uzman üye
19 Şub 2022
1,137
833
Konu var mı dediklerin hakkın da veya eğitim grubu falan bir şey yapalım derken boka çevirmemek lazım dediğin gibi
Okulun veya işini aksatmayacaksa programlama ve matematikten başlayabilirsin.
ilk önce algoritmaları öğren matematikte eksiklerin varsa onları gider zaten gerisi geliyor. kaynak olarakta kitapları öneririm youtube da güzel lakin herkes kendini hacker sanıp eğitim videosu çekiyor ortaya da çok garip bir ekosistem çıkıyor.
kitaplar şuan aşırı pahalı sahaflardan 2.el almanı öneririm. şimdiden başarılar fakat sen bunları çözene kadar patlarsın en iyisi mi sen sevgilinin neden böyle davrandığını çözmeye bak.
seni aldatıyorsa telefondan bunu yapamaz telefon fiziki değil sanaldır bir bak soruştur gizli birşeyi varsa illa çıkar.

muhammet0232

Katılımcı Üye
18 Tem 2022
791
563
Okulun veya işini aksatmayacaksa programlama ve matematikten başlayabilirsin.
ilk önce algoritmaları öğren matematikte eksiklerin varsa onları gider zaten gerisi geliyor. kaynak olarakta kitapları öneririm youtube da güzel lakin herkes kendini hacker sanıp eğitim videosu çekiyor ortaya da çok garip bir ekosistem çıkıyor.
kitaplar şuan aşırı pahalı sahaflardan 2.el almanı öneririm. şimdiden başarılar fakat sen bunları çözene kadar patlarsın en iyisi mi sen sevgilinin neden böyle davrandığını çözmeye bak.
seni aldatıyorsa telefondan bunu yapamaz telefon fiziki değil sanaldır bir bak soruştur gizli birşeyi varsa illa çıkar.
hocam bu iş için gerçekten sağlam kafa lazım, Ben kafayı yedim hata mesajlarını ala ala
hele hele python felan öğrenmek için en az 4-5 ay lazım fullemek için bu gerçekten sabır işi
Psikoloji ciddi rol oynuyor

icehead

Uzman üye
19 Şub 2022
1,137
833
Şöyle birşey yapabilirsin Google maps konumlar var aylık olarak konum geçmişi tutuyor gittiği heryeri sana haritada gösterir, eğer telefon ile uğraşırsan bir hesap açıp bu özelliği aktif et ama gün gün ne yaptığınıda not etmen lazım sonra bununla bir karşılaştır bakalım sana x yere gidiyorum diyip y yere gitmiş mi gittiyse 1-2 gün oralar da takıl bakalım yine yolu düşecek mi?
ama bunu yaparken sakin ve çok dikkatli olman lazım belki akrabası oradadır iş yaparken göz çıkarırsın.

hocam bu iş için gerçekten sağlam kafa lazım, Ben kafayı yedim hata mesajlarını ala ala
hele hele python felan öğrenmek için en az 4-5 ay lazım fullemek için bu gerçekten sabır işi
Psikoloji ciddi rol oynuyor
zaten hata ala ala öğreniyoruz herşeyi.
bu aldatma-aldatılma olayı çok riskli konu kadınlar erkeklerden farklı düşünür erkek sanar ki beni aldatıyor halbuki işin içinden başka birşey çıkabilir.
erkek şuanı düşünüyor kadın ise şuanı ve geleceği.
hack işi zor değil biraz temel attın mı gerisi kolay.

Moderatör tarafında düzenlendi:

muhammet0232

Katılımcı Üye
18 Tem 2022
791
563
zaten hata ala ala öğreniyoruz herşeyi.
bu aldatma-aldatılma olayı çok riskli konu kadınlar erkeklerden farklı düşünür erkek sanar ki beni aldatıyor halbuki işin içinden başka birşey çıkabilir.
erkek şuanı düşünüyor kadın ise şuanı ve geleceği.
hack işi zor değil biraz temel attın mı gerisi kolay.
Ben Hacker değil, Lamerim hocam 6-7 ay önce başladım
Evet, Çok hata aldım fakat hacking'e %50 felan hakimim (biliyorum)
Fakat Hiç bir şey yapamıyorum
Asıl sıkıntım burada hocam
RAT, Brute force, Sosyal mühendislik, Phishing felan hepsi bende
Ama hepside başarasız oldu, bir tane girişimim bile iyi gitmedi

L3ZAN

Yeni üye
22 Eyl 2022
5
3
Şöyle birşey yapabilirsin Google maps konumlar var aylık olarak konum geçmişi tutuyor gittiği heryeri sana haritada gösterir, eğer telefon ile uğraşırsan bir hesap açıp bu özelliği aktif et ama gün gün ne yaptığınıda not etmen lazım sonra bununla bir karşılaştır bakalım sana x yere gidiyorum diyip y yere gitmiş mi gittiyse 1-2 gün oralar da takıl bakalım yine yolu düşecek mi?
ama bunu yaparken sakin ve çok dikkatli olman lazım belki akrabası oradadır iş yaparken göz çıkarırsın.
Şuan aramızda mesafe var telefonuna ulaşmam mümkün değil askere gideceğim diye memlekete geldim izine falan gidince yapabilirim anca bu dediğini ve instasına sızmayı deneyeceğim bütün hepsini not edip karşılaştırmayı düşünüyorum

darksideofwww

Katılımcı Üye
28 Tem 2022
913
514
dsowww
Baştan anlatayım,
Bir telefona/Bilgisayara sızmak için önce Kali Linux (SANAL MAKİNA) işletim sistemin olması lazım (İndirebilirsin ücretsiz)

1. olarak payload oluşturman gerekiyor (Payload nedir) Sen Telefona sızdığın zaman sana istediğini yaptıracak program PAYLOAD nasıl oluşturuluyor ? Sana 2 tane program önereceğim (MSFVENOM, VEİL) Bana kalırsa Msfvenom kullan çünkü çok kolay ve hızlı

2. Msfvenomdan Trojan Virüsünü oluşturdun, O RAT'I (FUD)laman gerekiyiyor (Antivirüslere karşı korunmalı) hale getirmen gerekiyor
3. Olarak Virüsü kamufile etmen gerekiyor (Bir fotoğraf, Program kullanabilirsin)
7.
show options yazarak LHOST(hedef cihaz) LPORT(sizin portunuz)u çok titiz şekilde ayarlayın

8. Virüsü kurbana çalıştırın (bak bu fotoğraf çok güzel indir telefonuna) VB. Örnek
9. Tebrikler, Artık içindesin fakat kalıcı hale gelmen için virüsü işlem göçü ile ve bazı kodlar ile kalıcı hale getir
10.
Klavye tuş tıklamalarını görebilirsin, KAMERADAN FOTOĞRAF ÇEKEBİLİRSİN, Canlı izleyebilirsin kameradan
Dostum iyi hoş anlatmışsın ama dış ağ için yapılacaksa bunu herkes yapamaz çünkü başlıca zor bir iştir port server ya da ngrok ile her neyse ben de birkaç sene önce böyle kolay sanıyordum ama bu işler böyle kolay değil :)

S

Saep why

Ziyaretçi
Baştan anlatayım,

7.

10.
Termux sanal makine olur demi kral

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.