Linux Eğitimlerini Öğrenebileceğim Kaynaklar Neler?

Alerantt

Üye
2 Nis 2022
157
61
39.790038,39.476472
Merhaba arkadaşlar, Ben Ubuntu Linux'u yeni indirdim. Linux eğitimleri için, Hack işlemleri için öğrenebileceğim bir kaynak var mı. Mesela herhangi bir okula gitmeden Linux'u nasıl ögrendiniz. YouTube'dan mı, Udemy gibi sitlerden veya varsa THT konularından mı ögrendiniz. Varsa linkleri atarsanız sevinirim.

Saygılarımla

Crypton?

Yeni üye
13 Mar 2022
39
25
Hell
Merhaba arkadaşlar, Ben Linux'u yeni indirdim. Linux eğitimleri için, Hack işlemleri için öğrenebileceğim bir kaynak var mı. Mesela herhangi bir okula gitmeden Linux'u nasıl ögrendiniz. YouTube'dan mı, Udemy gibi sitlerden veya varsa THT konularından mı ögrendiniz. Varsa linkleri atarsanız sevinirim.

Saygılarımla
Sana şöyle söyleyim kendimden örnek vericem ben Lunizz Can abinin discord sunucusuna girmiştim 1 sene önce falan siber güvenlik diye sorsan ya da linux o ne diye ağzım açık kalırdı. Ki öyleydim sonra deneye yanıla deneye yanıla öğrendim. Youtube üzerinden siber kampüs eğitimini tamamla az çok linux bilgin olur sonrası üstüne koyma olayı yok ağ yapısı ip nedir? yok efendim işte siber güvenlik nedir gibi soruları herzaman sorman lazım sana şunu atayım burda bütün sorularının cevabı var:

Alerantt

Üye
2 Nis 2022
157
61
39.790038,39.476472
Sana şöyle söyleyim kendimden örnek vericem ben Lunizz Can abinin discord sunucusuna girmiştim 1 sene önce falan siber güvenlik diye sorsan ya da linux o ne diye ağzım açık kalırdı. Ki öyleydim sonra deneye yanıla deneye yanıla öğrendim. Youtube üzerinden siber kampüs eğitimini tamamla az çok linux bilgin olur sonrası üstüne koyma olayı yok ağ yapısı ip nedir? yok efendim işte siber güvenlik nedir gibi soruları herzaman sorman lazım sana şunu atayım burda bütün sorularının cevabı var:

Tşk kanka...

L1nx

Yeni üye
9 Nis 2022
5
0
İstersen elimdeki ücretli yerli ve yabancı pdf ve eğitim setlerini paylaşabilirim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.