GNU/Linux Linux Indirme Problemi

Toboco

Yeni üye
13 Nis 2019
9
0
Herkese selam.Ben Azerbaycanda kaliyorum.Burda Linux Isletim Sistemini Kuran pek fazla adam yok yani coku kurmuyor ve ya cok para istiyor.Ben nasil dogru kura bilirim bunu? en son kuranda bilgisayar cokdu ) sizin parayla 60 TL param cikdi) dogru duzgun yolu varmi bunun? youtube bu tur vidiolarla cook fazla.Ama coksu yanlus yapiyor.Nasil dogru yoldan kura bilirim bunu?

28 Şub 2019
79
2
Kalu Bela
kardeşim ben sana yardımcı olayım.sen dualboot(bir pc de iki işletim sistemi) mi istiyorsun yoksa sadece kali linux mu?

kardeşim yapman gereken kali linux iso dosyasını indirmek ve win32 disk imager programıyla flash diske yazdırmak.ardından bilgisayarı flash diskle boot(başlatıp) kuruluma basitçe geçeceksiniz.kurulum zaten kolaydır yaparsınız.internette videoları izleyin. en geç 1 saatte yaparsınız.kimseye para falan vermeyin. hadi sağlıcakla kalın. yardıma ihtiyacın olursa bana yazabilirsin...

P4RS

Özel Üye
8 Ocak 2017
5,156
59
Ankara

Qwx

Kıdemli Üye
30 Nis 2012
2,728
13
Merhaba,
Dual boot kurulum için ilgili videoya bakabilirsiniz adım adım kurulum işlemini gerçekleştirmektedir;
[ame]https://www.youtube.com/watch?v=3w4Cz9nIfcM[/ame]

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.