Linux Kernel Exploit Arşivi

26 May 2023
54
17
Linux Sunucularda Privilege Escalation(Yetki Yükseltme)İçin Local,Kernel Exploit Arşivimi Sizlere Sunuyorum
2004-2017 Arası Sunucular İçin Çoğu Cve Poc İle Beraber Bulunuyor Ve Çoğu Kernel Sürümüne Uygun
Arşivime Göz Atarken Buldum Sizlerle Paylaşmak İstedim Malum Exploit Database Üzerinden Hepsine Ulaşmak Mümkün Olmayabiliyor
Not:Yetki Yükseltme Uygulayabilmeniz İçin Privilege Escalation Tekniklerini Ve Exploit Okumayı İyi Derecede Bilmeniz Gerekmekte

50'e Yakın Exploit Bulunuyor
İyi Kullanımlar

İndirme Linki
VirusTotal

Moderatör tarafında düzenlendi:

'ReDLiNe

Blue Team Lideri
23 Haz 2015
7,670
3,546
23
Ankara
Exploitler incelenmiş olup; arşiv içindeki exploitlerin çoğunluğu eski exploitler olduğundan dolayı VT zararlı oranı yüksektir. Bu sebepten dolayı false positive olarak işaretlenmiştir. Kullanacak arkadaşlar genede dikkatli olsunlar. İyi forumlar iyi geceler dilerim.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.