Linux Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CherLY

Yeni üye
9 Ara 2017
23
0
N17V1P.png

KULÜP ALIMLARI : AÇIK

Merhaba değerli TurkHackTeam üyeleri.

Linux alanında TÜRKÇE kaynak az olmasından dolayı bu kulübü kurma kararı aldık. Bu kulüp bir linuxta değil de bütün linuxlarda bulunan programların nasıl kullanılacağını , kurarken veya kullanırken çıkan hataların nasıl çözüleceğini vs vs gibi bir çok TÜRKÇE doküman (kaynak) oluşturacak. Bir çok arkadaş linux öğrenmek istiyor ama nereden başlayacağını ve nasıl ilerleyeceği bilmiyor bu konuda o arkadaşlara yardım etmek amaçlarıyla kurulan bir kulüp.

Başvuru Formu:

Kod:
Adınız-Soyadınız:
Skype Adresiniz:
Doğum Tarihi:
Linux Alanında Deneyiminiz:
Soruları eksiksiz doldurup SeNZeRo'ya (bana) özel mesaj yolu ile gönderiniz. Elimizden geldiğince herkesi almaya çalışacağız. Kulübe katılan arkadaşlar kulüp içerisindeki bilgi alışverişi sayesinde az bilseler bile bilgi seviyelerini arttıracaklar.

Kulüp içerisinde eğitimlerde verilecektir. Böylelikle bilgi seviyenizi de artacak. Böylelikle hem öğreneceksiniz hem de öğreteceksiniz.

Kulüp Başkanı:

SeNZeRo

Kulüp Üyeleri:

Kulüp İmzası:

okGdjR.png

hocam mesaj atamıyorum bana mesaj atarmısınız lütfen ?

Connected

Katılımcı Üye
6 Haz 2016
772
1
Alımlar sonra olurmu.
birde benim herhangi bir deneyimim yok yeni başlayacam linuxa birz bilgimi arttıktan sonra alırmısınız

bruce27

Yeni üye
29 Tem 2017
15
0
öncelikle linux kulübü açtığınız için teşekkür ederiz lakin ÖM atamadığım için katılamaycağım gibi görünüyor eğerki sizin bizi ekleme gibi bir yardımınız dokunursa minnettar kalırım. Şimdiden teşekkür ederim .

SeNZeRo

Özel Üye
8 Eyl 2016
5,100
14
Arkadaşlar forma yeni üye olanları almıyoruz. Henüz daha çok yenisiniz. Bu yüzden forma alışın ileriki zamanlarda başvurursunuz.

Connected

Katılımcı Üye
6 Haz 2016
772
1
Katılacak arkadaşlara başarılar dilerim .
Linux hakkında dahada bilgili olacaklarına inanıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.