Linux Tool önerileri

3 Tem 2021
69
18
Merhaba bu başlık altında hali hazırda Linux'ta kullandığınız tooları ve işlevlerini paylaşır mısınız? Bu toollardan herkesin faydalanabilmesi için, bir tool ile dahi katkı da bulunsanız çok güzel bir konu toparlanmış olur. Teşekkürler

3 Tem 2021
69
18
Atmış olduğum mesajda kaynak da vermiştim oradaki adımları izle olmazsa eğer bu yabancı kaynakta anlatmış FBI - Facebook Information Gathering Tool - Secnhack
Hocam yaptım ve facebook hesabım kural ihlali denilerek kapatıldı :D elinize sağlık siz kötü düşünmemişsinizdir ama kesinlikle kullanılmaması gereken bir tool ya da fake hesaptan kullanılması gereken, daha listenin başındayken hata verdi bir baktım hesap kapatılmış :(

`TR0GRES

Uzman üye
1 Mar 2020
1,355
714
Carpe Diem
Hocam yaptım ve facebook hesabım kural ihlali denilerek kapatıldı :D elinize sağlık siz kötü düşünmemişsinizdir ama kesinlikle kullanılmaması gereken bir tool ya da fake hesaptan kullanılması gereken, daha listenin başındayken hata verdi bir baktım hesap kapatılmış :(
☹️ toolu en son 1 sene önce denemiştim, konu tool önerisi olunca faydalı olur diye söyledim nasıl hesap kapandı anlamadım

bmhthacker

Üye
8 Tem 2021
87
14
27
wifi şifresi kırma filan için aircrack-ng wifite
açık tarama için vega skipfish openvas
sızma için metasploit
bilgi toplama için nmap maltego

bu kadar yeter herhalde :)
daha fazla istiyosan özele yaz öğretirim kullanım filan

ama bence kalideki birçok araç iyi kali linuxa bi bak bence.

3 Tem 2021
69
18
wifi şifresi kırma filan için aircrack-ng wifite
açık tarama için vega skipfish openvas
sızma için metasploit
bilgi toplama için nmap maltego

bu kadar yeter herhalde :)
daha fazla istiyosan özele yaz öğretirim kullanım filan

ama bence kalideki birçok araç iyi kali linuxa bi bak bence.
Çok teşekkür ederim hocam mesaj attım :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.