linux vs windows!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mustall165

Yeni üye
14 Kas 2008
4
0
slmlar..arkadaşlar pc ve web hack için en uygun işletim sistemi nedir?windows için ve linux için hangi dilleri bilmek gerekir?
C C++ ve temel c# biliyorum ancak web programlamada hiçbir bilgim yok...bu diller hack işinde işe yararmı çin e karşı tepkimi göstermek istiyorum elbette kısa sürede site göçertmenin imkansız olduğunu biliyorum..ancak bu diller işe yararsa temelim var demektir ve işe hızlıca giriş yapabilir diye düşünüyorum..
teşekkürler.umarım saçmalamamışımdır:D

kajmer00t

Üye
26 Haz 2009
125
0
kardeşimm c++ bilgin varsa web programlama dilleri asp php gibi...i öğleden sonranı ayırman yeterli öğrenmen için zatenn...linux internet sistemidir...zaten

kajmer00t

Üye
26 Haz 2009
125
0
kardeşimm..ben linuxu tercih ederimm..pc hack konusunda bişey söyleyemem kullanacağın yönteme göre değişir...ama....mesela windows ta c dili exploit derleme zordur...bunu linux ta çok rahat yaparsınn

mustall165

Yeni üye
14 Kas 2008
4
0
C diliyle aram elektronik okumak istediğim için iyi sayılır..linux daha avantajlı geliyor..kajmer00t teşekkürler:)

arkadaşlar linux ve windows ı pc hack konusunda başka şekilde karşılaştıracak varsa bekliyorum:)
C++ ve C de bilgim var bunuda ekleyim.cevap yazamayabilirim uyumaya gidiyorum sorumun cevabını yarın bekliyorum:Dteşekkürler..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.