linux'da internete nasıl bağlanabilirim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
16 Eyl 2007
102
0
selam arkadaşlar ben linux'u yeni yükledim herşey gayet iyi ama inetrnete bağlanamıyorum. aynı zamanda xp işletim sistemide duruyo xp işletim sisteminden bağlanabiliyorum. yardımcı olursanız sevinirim şimdiden TEŞEKKÜRLER

phEny

Yeni üye
29 Şub 2008
35
3
Kardeşim sana şimdi yüzeysel anlatcam ağ yöneticisine giriyorsun ordan yeni bağlantı diyorsun girdikten sonra ethernet ağları var ordan tam hatırlayamaycağım iki seçenek olması laızm ikisinide sırayla denersin.Ethernet bağlantılarından birine girdikte sonra eğer seçilmemişse aygıt seç var aygıtını seçiçeksin ordan uygula diyceksin internete bağlanabiliyorsun...Zaten pardus u kurarken onları flanda yüklüyorsun sadece sen kendi isteğine göre onları düzenliyorsun... Kolay gelsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.