Lisanslı Programı Nasıl Editleyebilirim ?

enquin16

Yeni üye
8 Kas 2009
3
1
Merhabalar, kullanmak istediğim bir program var fakat demo olarak açıyor ve işlem yapamıyorum. Lisans için kucak dolusu dolar istiyorlar. Full olarak açabilir miyiz?

1 - NLBA Laptop Battery Analyzer
2 - UBRT 2300
3 - Battery eeprom works

Bu 3 programdan herhangi biri olabilir. yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Maroaa

Üye
13 Mar 2023
196
96
Selam dostum hoşgeldin öncelikle yardım konularını THT yardım merkezinde açman gerekiyor.

- NLBA Laptop Battery Analyzer free ( anlatım video ) Antivirüs dosyayı virüslü olarak bildirebilir. Yanlış bir tespittir, programda bir sorun yoktur. Antivirüse bir istisna eklemeni öneririm.
- Battery eeprom works octoplus free arama yaptığım yerlerde eeprom crack ve key için octoplus çıkıyor.

OBDSTAR X300 PRO3 Anahtar Ana ARAÇ Listesi: ekstra
BAIC、BENZ、BESTURN、BMW、BRILLIANE、BYD、CHANGAN、CHANGHE、CHERY、CHRYSLER(CHRYSLER/DODGE/JEEP)、DFFENGSHEN、DFPV、FAW、FIAT、FORD/LINCOLN、GEELY/HUAPU/SQYL、GM(BUICK/CADILLAC/CHEVROLET/GMC/HUMMER)、GREATWALL、HAFEI、HAWTAI、HIMIKO、HNMAZDA、HONDA/ACURA、HONGQI、HYUNDAI、ISUZU、JAC、JAGUAR、KIA、LANDROVER、LIEBAO、LIFAN、LUFENG、LUXGEN、MASERATI、MAZDA、MITSUBISHI、NISSAN/INFINITI、OPEL、PEUGEOT/CITROEN、PORSCHE、PROTON、QQROS、RENAULT、ROEWE/MG、SGMW、SMART、SSANGYONG、SUBARU、SUZUKI、TJFAW、TOYOTA/LEXUS、VW/AUDI/SKODA/SEAT、YOUNGLOTUS、ZZMAZDA、ZZNISSAN、ZOTYE;

CH

Uzman üye
28 Ocak 2019
1,966
907
Siber
Selamlar, öncelikle tersine mühendislik öğrenmeniz gerekiyor. Bu yöntem ile program dosyalarına giriş yapıp, lisans kodlarını deaktif edebilirsiniz. Böylece program sizden lisans istemeyecek ve cracklenmiş olacaktır. Piyasada pub dosya ve uzantılar fudlanma riski taşımaktadır. Bu nedenle crack'i sizin yapmanız daha sağlıklı olacaktır. Esenlikler..

enquin16

Yeni üye
8 Kas 2009
3
1
Selam dostum hoşgeldin öncelikle yardım konularını THT yardım merkezinde açman gerekiyor.

- NLBA Laptop Battery Analyzer free ( anlatım video ) Antivirüs dosyayı virüslü olarak bildirebilir. Yanlış bir tespittir, programda bir sorun yoktur. Antivirüse bir istisna eklemeni öneririm.
- Battery eeprom works octoplus free arama yaptığım yerlerde eeprom crack ve key için octoplus çıkıyor.

OBDSTAR X300 PRO3 Anahtar Ana ARAÇ Listesi: ekstra
BAIC、BENZ、BESTURN、BMW、BRILLIANE、BYD、CHANGAN、CHANGHE、CHERY、CHRYSLER(CHRYSLER/DODGE/JEEP)、DFFENGSHEN、DFPV、FAW、FIAT、FORD/LINCOLN、GEELY/HUAPU/SQYL、GM(BUICK/CADILLAC/CHEVROLET/GMC/HUMMER)、GREATWALL、HAFEI、HAWTAI、HIMIKO、HNMAZDA、HONDA/ACURA、HONGQI、HYUNDAI、ISUZU、JAC、JAGUAR、KIA、LANDROVER、LIEBAO、LIFAN、LUFENG、LUXGEN、MASERATI、MAZDA、MITSUBISHI、NISSAN/INFINITI、OPEL、PEUGEOT/CITROEN、PORSCHE、PROTON、QQROS、RENAULT、ROEWE/MG、SGMW、SMART、SSANGYONG、SUBARU、SUZUKI、TJFAW、TOYOTA/LEXUS、VW/AUDI/SKODA/SEAT、YOUNGLOTUS、ZZMAZDA、ZZNISSAN、ZOTYE;
Hocam NLBA yüklü okuma yapıyor işlem için izin vermiyor. Anti virüs yok. Şurada => Hardware and Software Products - NIP Embedded Systems

diğeri de battery eeprom works => Battery EEPROM Works

Direk sayfalarından incelersen sevinirim.

Selamlar, öncelikle tersine mühendislik öğrenmeniz gerekiyor. Bu yöntem ile program dosyalarına giriş yapıp, lisans kodlarını deaktif edebilirsiniz. Böylece program sizden lisans istemeyecek ve cracklenmiş olacaktır. Piyasada pub dosya ve uzantılar fudlanma riski taşımaktadır. Bu nedenle crack'i sizin yapmanız daha sağlıklı olacaktır. Esenlikler
Bu ne kadar sürer hiç fikrim yok. Ayrıca tersine müh. için bir önlem alınmıştır ve normalden daha zordur gibi geliyor. Zipli mail olarak ulaştırsanız olmaz mı iş bilir kişiler için zaman almayacaktır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.