Logo Tasarım Pen tool ikonu

MrCronks

Katılımcı Üye
29 Şub 2020
344
18
grafiker hocalarım selamlar ben yeni yeni logo yapmaya başladım aslında başkaları için aklıma güzel fikirler gelirken kendim için gelmiyor (terzi misali) kendime logo yapmak istiyorum fakat bir fikir yok aklıma marka adı "Aslan Design" tasarım markası sayılır aklıma Aslan ile bir şey yapmak geliyor ama fikir yok hiç aklımda sizden ricam bir fikir verebilirmisiniz. Aslan ile A harfini yada Aslan ile Pen tool ikonunu nasıl birleştirebilirim vs.

Moderatör tarafında düzenlendi:

0x1D

Kıdemli Üye
23 Nis 2020
2,650
78
MARS
Cevap: Logo Tasarım için yardım

google'da ingilizce ve türkçe aratırsan birçok logo ile karşılaşacaksın, onlardan ilham alabilirsin

sincandan

Üye
12 May 2010
128
1
Selam MrCronks,

Kendine özgü bir şeyler çizebilirsin. Adobe Photoshop CS6 Kullanarak kendi tasarımını çizebilirsin. Sonra googleden kendi istediğin bir logoyu alıp onunla birleştirebilirsin. Eğer kullanmayı bilmiyorsan Youtube'da bunun için dersler var. Yardımcı olduysam ne mutlu bana :)

0x1D

Kıdemli Üye
23 Nis 2020
2,650
78
MARS
Cevap: Logo Tasarım için yardım

hocam arattım fakat ilham verecek logo yoktu genellikle vahşi veya oyunsal logolar var

ad49de46739321.5607e23ff2a85.jpg

e0e59d46739323.5607e1db3e2d3.jpg

'Bertuğ

Kıdemli Üye
13 Ocak 2018
3,864
1
612
Merhabalar ;

Aslında tam olarak sizin ihtiyacınız olan fikir üretmek , bunun için farklı seçenecekler mevcut .

İlk olarak ;

İnternetten neyle ilgili logo yapmayı düşünüyorsun örneğin "aslan" , arat gir resimlere zaten emin ol böyle gezerken aklında birazcık fikir oluşmaya başlayacaktır .

İkinci olarak ;

Kendi defterine çizim yaparak değişik fikirler edinebilirsin .

Takip edebileceğin siteler :

https://www.behance.net/galleries/graphic-design/logo
Logo Tasarımları Kategorisi - Genç Grafiker

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.