Logo yapmak icin hangi programlar kullanılıyor

Rapture

Kıdemli Üye
16 Eyl 2018
3,580
1,407
Black Sheep
Adobe illustrator bu konuda en iyi program. Android için pixellab v.s. vardı ama ne kadar kaliteli olur bilmiyorum.

VoltD

Yeni üye
19 Eyl 2019
5
0
Öncelikle merhabalar ben yıllardır Adobe Photoshop üzerinden tasarım yapıyorum kullanımı kolay ve temiz bir arayüze sahip yalnız pixel tabanlı bir program olduğu için resim yakınlaştıkça kalitesinde düşüş mecburi olarak yaşanıyor bu sorunu yaşamamak içinse Adobe İllustrator öneriyorum tamamı ile vektör tabanlı bir programdır daha düz ve daha net tasarımlar çıkar ortaya. Orjinal lisansları şu an pahalıdır diye tahmin ediyorum ki adobe hiçbir dönemde ucuz lisans satmadı crack programlar mevcut kontrol ederek indirebilirsiniz şimdiden kolay gelsin.

🇹🇷

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.