Lojistik Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

aMaReX

Yeni üye
8 Ocak 2017
36
0

Lojistik Kulubü

Kulübün Açılması İçin " kenzai " Hocamdan İzin Alınmıştır.

y0mjzM.png

Kulüp işleyişi bölümünde yazdığım alanlardan en az birisinde kendini yetiştirmiş dostlarımı bekliyorum.

Alımlar mülakat ile olacaktır.

6JQMyk.png

Dostlarım bir kişi bilişim alanının bütün dallarında kendini yetiştiremez. Bende bunun üzerine böyle bir yapılaşmanın daha sağlıklı olacağına karar verdim. Ben kali linux ve c# da kendimi ancak yetiştirdim ve assembly ile uğraşmaktayım. Kulübümüzün amacı tam da burada belli olmaktadır. Herkes alanın da uzman olacağı için seçme bir ekiple güzel faaliyetlerde bulunacağız.
Gövde gösterisi bölümü bizim kulubümüzle dolacak gerek yapacağımız hack toolları ile gerek web sayfalarınına bastığımız indexlerle .

z0gyJg.png

Kulübün işleyişine göre birkaç ekibe ayrılacaktır. Bunlar ;

C# veya Python Ekibi
Web hack veya Web programlama Ekibi
Kali Linux Ekibi
Assembly ve Debugger Ekibi
Network Ekibi

JQXWOE.png

BLEGyG.png

Disiplinli olmak.
Kulüp içi ortak belirlenecek kararlara saygı göstermek.

lOL4bp.png

aMaReX

oO2y6q.png

Henüz belirlenmedi.

2JyPEO.png

En kısa sürede üye isimleri yazılacaktır.

Ookay3.png

Başvurular bana ÖM ile atılacaktır

Kod:
Ad Soyad : 
Yaşınız : 
Yaşadığınız İl : 
Seçtiğiniz Kulüp Ekibi :
Seçtiğiniz ekip ile ilgili bilginizin seviyesi nedir ? :
Skype adresiniz :
Cep telefon numarası : 
Ortalama günlük online süreniz : 
Eklemek istedikleriniz :

Son düzenleme:

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
"klübü" değil, "kulübü" olacak. Yazım hatalarını düzenledim.

"da,de" eki cümleden çıkarıldığında anlam değişmiyorsa ayrı yazılır.

"burda" değil, "burada".

"birkaç" birleşik yazılır.

Her kelimenin ilk harfi büyük yazılmaz.

Başarılar dilerim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.