LoL Eu West İle Tr Arasındaki Fark Nedir ?

ѕeleɴια

Kıdemli Üye
18 May 2018
2,620
905
ZYZZ
Merhaba LoL oyununu bir çoğumuz severek ve küfrederek oynuyoruz :) bu gün bu güzel oyunun harika server ı tr serverından bahsedeceğim.
Tabiki ironi yapıyorum tr serverı ne harika ne ? dimi :)
Ama ben kanser olmayı seviyorum diyorsanız Tr sizin için gayet ideal bir server. Evet gelelim konumuza ne bu Eu West?
Eu West bir lol server ı Amerika Batı serverı dır. Peki bu server ı bu kadar güzel yapan ne ?

NEDEN YAYINCILAR BU SERVER DA OYNAMAYI TERCİH EDİYOR ?
Çünkü bu server belli bir yerden sonra Tr ye göre daha zor. Ve çoğu yayıncı bu zorlukta video çekerek prim kasıyorlar sonuçta içerik üreticiler. Ama şu ki Diamond elodan sonra west ile tr farkı gerçekleşiyor. Diamond eloya kadar tr ile aynı zorluk oynanış stilleri olarak diyebiliriz. Tabi bunu ben değil profesyonel oyuncularımız e sporcularımız söylüyor.
Sadece bu değil. Maalesef tr bi tık kanser ya :) Eu west de fazla flame yapan insanlar yok. Flame yani sürekli çete o rep bu rep yazanlar olur ya veya küfür hakaret kışkırtma işte bunlar. Ve bunlar ban sebebi. Bunlar Eu West de bi tık daha az. Gelelim West in kötü yanına. Westi çok övdük biraz da gömelim :)
West de biraz ırkçılık var. West oynayacaksanız ben Türküm demeyin. Yaşamış biri olarak söylüyorum. Gelecek geri dönüşler kötü olabilir.
West şampiyonluk ligi çok zor olduğundan dolayı yayıncılar bu ligte video çekerek video yapıyorlar bu sayede takipçilerin ilgisi artıyor vav bak bu adam iyi oynuyor gibi düşünün.

Peki west e geçilmeli mi sizce ?
Eu West ile Tr arasındaki farkı merak eden bir çok kişi olmuştu. Sürekli izlediğim yayınların çetinde bu soruları gördüğümden dolayı buraya açmak istdim..
İyi forumlar.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.