lol rp kazanma bi bakın

Byhack58

Katılımcı Üye
5 Haz 2016
589
1
Turan
Biliyorsunuz sıkı bir League of Legends takipçisi ve oyuncusuyum. Oyuna çok fazla para harcamam. Sadece vakit geçirmek ve eğlenmek için girerim. Çokta bağımlısı olduğum söylenemez. League of Legends de RP fiyatları oldukça uygun aslında. Knight Online Cash fiyatlarıyla karşılaştırırsak neredeyse bedava bile diyebiliriz. Ama neredeyse 🙂 Peki size bedava 400 RP desem ? Evet League of Legends Bedava 400 RP Kazanma yöntemini anlatıyorum. Hemde çok basit. Hemen anlatıma geçelim.
Öncelikle Napolyon ile anket doldurarak para kazanma sistemimi burada anlatmıştım. Napolyon ve Riot Games ‘in yaptığı reklam anlaşması gereği Napolyon.com , League of Legends oyuncularına 20.000 Napolyon puanı topladıklarında 400 Rp vermekte.
Aman be 20.000 Puan toplamakla mı uğraşacağım demeyin. Zaten profil bilgilerinizi doldurduğunuzda 8.300 Nap Puan veriyor.
İlk Olarak Siteye Buradan üye oluyoruz. Referans link veriyorum çünkü hem siz hemde ben +300 Napolyon Puan kazanıyoruz.
Elimizdeki Nap Puan : 300
Ardından Siteye giriş yaparak profil bilgilerimizi ve hobilerimizi (Burası önemlidir. Bu bilgilere göre anketleriniz size sunulur ) dolduruyoruz. Ardından Anasayfa ya tıklıyoruz ve mini anketleri dolduruyoruz. Her mini anket 100 Nap puan vermekte ve ortalama olarak 4 adet mini anket bulunur. Bunları doldurduğumuz da da 400 Nap Puan kazanıyoruz. 20.000 Nap puanı topladığınızda Sol tarafta bulunan Ana Menüden ”Nap Transferi” sekmesine tıklayıp, aşağıda gördüğünüz gibi League Of Legends Bedava 400 RP nize kavuşabilirsiniz. Bedava RP kodu mailinize gelecektir. League Of Legends Bedava 400 RP Kazanma şansı için son tarih 31 aralık 2016 dır. Bu tarihten sonra sanırım reklam anlaşması kaldırılacak.
Eğer 400 Rp ‘nizi aldıysanız bir teşekkürü fazla görmeyin 🙂

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.