LOL'e Başlamak/Bırakmak

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,452
629
Sezon 5’ten beri oynuyordum. Bir dönem tamamen bırakmıştım, şimdi arkadaşlarla keyfine sohbet muhabbet etmek için giriyorum

Rapture

Kıdemli Üye
16 Eyl 2018
3,580
1,403
Black Sheep
Çok uzun zamanlar oynadığım bir oyundu, şimdi ise sadece girip aram atıp çıkıyorum. Mental sorunlar elde etmek istemiyorsanız bu oyunun dereceli modunu oynamayın.

Fortnite oynayan 1 sezon oynuyor diğer sezon bırakıyor sonra tekrar başlıyor
Ben başladım bu oyuna, klavye bozuldu şimdi laptop klavyesi var diye adam gibi oynayamıyorum. Oyun çok güzel ama, sarıyor. Arada mimar sinan denk geliyor 2 dakikada köprü felan yapıyor.

Trenbolone

Üye
28 Ocak 2023
196
325
Calculus Δy/Δx
bırakılmıyor. Bırakanı da görmedim, ya ara verebiliyorsun ya da oynamayı azaltabiliyorsun. Bilinenin aksine lol oyuncu kaybetmiyor aksine kazanmaya devam ediyor. Kimse sevmese bile bu böyle yani
bende aynı şekilde ara verip tekrar başlıyorum. hiç tamamen bıraktım dediğim olmadı. eskisine göre az oynuyorum pandemide çok oynuyordum.

ACE Veen

Uzman üye
4 Şub 2023
1,077
533
Belirsiz
Beni ilgilendirmez ama başkalarını çok ilgilendiriyor...
yazarken şaka yapmıştım ama şu yazdığından sonra aşırı güldüm.
başkalarını ilgilendirdiğini biliyorum zaten bu yorumu yazan birini çok ilgilendirdiğini düşünmedim benim lafım sana değil genel olarak bu düşüncede olanlara

CH

Uzman üye
28 Ocak 2019
1,504
689
Siber
Varlığınından sıkılıyorum, yokluğunda özlüyorum. LoL böyle bir şey demek ki.

Napcaz

Anka Team Senior
28 Nis 2019
766
762
Cudi
Sigaradan farkı yok mesele LoL değil herhangi bir online oyun u bir kere oynayınca vücuda aslında ihtiyaç duymaması gereken bir şeyin kilidini açmış oluyorsun sonra onu hep istiyor zevki başka çünkü ama ortak noktaları zararlı olmaları sigara cigerlerden caliyorsa bunlarda zamandan çalıyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.