lost ark

-NULL-

Yeni üye
4 Şub 2022
25
15
Merhaba tht ailesi bugün sizlere steam da yeni çıkış yapmış lost ark isimli oyunu inceliyeceğiz

oyunun şu anki ilerleyişi gayet olmlu yorum aldı bunun hebebi ise yapılacak çok fazla şeyin olması oyunu test eden oyuncular şunları söyledi
10 saaten sonra hala yapımın erken aşamalarında olduklarını söylediler bu sırada oyuncuları sıkacak bir durum olmadıgını belirttiler.

aynı zamanda lost ark Counter-Strike: Global Offensive, dota 2 gibi oyunların oyuncu sayılarını geçerek steamda yeni bir rekor kırdı

ayrıca amerika ve avrupa sunucuları çök fazla oyuncu nedeniyle çöktü

steam grafigine göre 1.065.000 eşzamanlı oyuncusu yer almaktadır.

LOST ARK SEVİLME NEDENİ?
oyunun bu başarısı çeşitli sebeblere daynıyor. ilk olarak oyunculara aksiyon ağırlıklı içeriklerle dolu ve aşırı menülerle boğan diğer MMO lardan uzaklaştıran şeylere boğmuyor.
buda oyuna karşı bi sevgi besliyor die biliriz
aynı zamanda ücretsiz bir şekilde karşımıza çıkıyor

sonuç olarak gayet iyi bir başlangıç yapan lost ark oyuncular tarafındam merakla ilerleyen aşamaları geliştiricinin nasıl yol izliceni merak ediyorlar

LOST ARK SİSTEM GEREKSİNİMLERİ:
MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit only)
İşlemci: Intel i3 or AMD Ryzen 3
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 460 / AMD HD6850
DirectX: Sürüm 9.0c
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit only)
İşlemci: Intel i5 or AMD Ryzen 5
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050
DirectX: Sürüm 11
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

sizce lost ark nasıl olmuş yorumlara yazarsanız sevinirim :)

'Chan

Uzman üye
1 Nis 2020
1,801
1,458
Shibuya
Paylaşım için teşekkürler ve elinize sağlık. Her ne kadar sistemim tam olarak karşılamıyor olsa da biraz resimlerine falan baktım. Metin2 gibi 5-6 saat boyunca kurt, örümcek falan kesmeyi gerektirmiyorsa güzeldir sanırım 😅

Edit: Aşağıdaki videoyu biraz izledim ve oyunun güzel olduğuna kanaat getirdim :p

-NULL-

Yeni üye
4 Şub 2022
25
15
Paylaşım için teşekkürler ve elinize sağlık. Her ne kadar sistemim tam olarak karşılamıyor olsa da biraz resimlerine falan baktım. Metin2 gibi 5-6 saat boyunca kurt, örümcek falan kesmeyi gerektirmiyorsa güzeldir sanırım 😅

Edit: Aşağıdaki videoyu biraz izledim ve oyunun güzel olduğuna kanaat getirdim :p

beğen menize sevindim hocam iyi oyunlar :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.