Lugelas Bedava Anket Dağıtma - Asp

ALcatraz'

Kıdemli Üye
30 May 2013
4,338
4
İstanbul
Tanım: Bu uygulama ile üyeleriniz istedikleri kadar kendilerine anket yaratabilirler. Bu anketlere sınırsız sayıda da cevap ekleyebilirler veya Düzenleyebilirler Ayrıca 4 renkten birini seçip anketlerini ona göre gösterebilirler. Uygulamanın en güzel yanı cookie ve ip koruması. Her anket için ayrı ayrı ip ve cookie oluşturur. Bu sayede oy verenler bir daha o ankete oy veremezler. Uygulamayı yapmak için çok fazla vaktim olmadığı için tasarımı başka bir uygulamadan aldım. Bunu söylemek istedim .İşte sonra demeyinki bu uygulama çalıntıdır diye. :) Zaten çalıntı olmasına imkan yok çünkü piyasada ücretsiz böyle bir uygulama yok. :) Lütfen eksikleri ve hataları e-mail adresine bildirin. Programın tek kötü yanı admin panelinin olmaması. Çünkü çok kısa sürede yaptığım için admin panelini yapmaya vakit bulamadım. Ama en kısa süre içerisinde diğer versiyon ile bunu yapacağım.
Sürüm: Boyutu: 0 bytes

Lugelas Bedava Anket Datma - Asp ndir Lugelas Bedava Anket Datma - Asp ykle Lugelas Bedava Anket Datma - Asp download ndir,

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.