lütfen ARKADAŞLAR ACELE YARDIM İSTİYORUM çok ama çok acele

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

finitoo

Yeni üye
13 Şub 2008
1
0
arkadaşlar öncelikle şöle söliyim bana yapılan bi şerefsizlikten bahsetmek istiyorum daha doğrusu her erkek adamın başına gelebilcek bi konu

şöle söliyim benim kız arkadaşımın msnesine bir adam dadandı canımdan çok sevdiğim kıza bu kişinin msn adresini versem bana kim olduğunu bulabilecek biri var mı böle bir imkan varmı yada bilgisayar kullanmayı çok iyi bilmiyorum o yüzden burdan sizden yardım almak istedim eğer yardım edebilecek birisi varsa [email protected] adresine mail atabilirmi rica etsemm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.