Lütfen yardım edin! (+rep)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kaaner

Üye
29 Haz 2007
88
0
Arkadaşlar hepinize selam.Benim yerel disk c doldu ama d bom boş ben Yerel disk d den c ye boyut vermek istiyorum.Acaba bu mümkün mü?Lütfen acil yardıma ihtiyacım var.Şimdiden teşekkürler...

Son düzenleme:

memonyak

Katılımcı Üye
17 Tem 2007
273
1
KarşıYaka
kardeşim Yerel Disk c nin üstüne gel sag ttık en asagıdan özellikler de sonra cıkan görünümün yukarısından araçlara tıkla disk birleştirmeden şimdi birleştir'e tıkla sonra yine birleştir de biraz yavaş ama yer açılıyor.

wycombr

Üye
9 Nis 2008
77
1
istanbul
öncelikle c 'yi dinamik diske çevir d'yi de tabi. Sonra c içerisinde bir klasör yarat adı önemli değil. Sonra Bilgisayarım\Yönet ' e gel. Ordan da disk yönetimine geç. Dinamik diske çevirmeyi burdan da yapabilirsin. Sonra d üzerine sağ tıkla ve new volume ' e bas. Next next dedikten sonra karşına sürücü harfi girmeni isteyen yer gelecek sen orada ortadaki "mount" olanı seçip c içerisindeki oluşturduğun klasörü göstereceksin.Sonra boyut isteyecek ve istediğin boyutu belirterek işlemi tamamlayabilirsin.Zaten doğru yaptıysan klasörün simgesi disk şeklini alacaktır. Dinamik disklerde bizzat diskleri birleştirme yöntemleri var fakat bunlar boş diskler üzerinden oluyor yani c ' yi bunlara katamıyoruz maalesef bu yüzden mount mantığı ile d diskinin tamamını o klasör için kullanabilirsin..
Yine de sıkıntı olursa yardım etmeye çalışırım..

sansar50

Katılımcı Üye
23 Ağu 2007
683
9
Londra
kardeş tune up programıyla komple temizlik yap pcne sonra arkadaşların dediği gibi disk i sıkıştır bayağı işe yarıyor bide kayıtlı oyunların fln c üzerindeyse hepsini kaldır tekrar d ye kur kullanmadığın tüm programları kaldır hem bilgisayarında yer aç hem pcyi hızlandır ...kolay gelsin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.