Lvl 90 In Nukeleri

xquannah

Üye
13 Mar 2007
67
0
kütahya bartın istanbul
arkadasım sen kimi kandırmaya calısıyorsun yaww birincisi suanda skiller 69a kada rvar 90 lvl için farlı bir nuke yok ikincisi bir nukende critical yazısı cıkmıs nukede critical vuruldugunu ilk kez gordumm bir diger üçüncüsü 90 lvl bir adam elinde o silahla wasele 1600 kusur mu vurur allah askına buna silkroada yeni baslayan bebeler bile inanmaz maksat konu acmak olsun die konu acmayalım lutfen

MehmedHan

Üye
16 Ocak 2007
177
5
Kahramanmaras
XqUANNAH bılader sen ne bılıyosun kı yalan oldugunu soyluyorsun yada benım kımseyı kandırmak gıbı bır nıyetım yok kandırsam bıle elıme ne gececek sıteye uye olalı 2 gun olmus su yalan bu yalan sen ne sanıyon lan kendını unu anlamadım ???

MehmedHan

Üye
16 Ocak 2007
177
5
Kahramanmaras
lan sen konu ac o zaman faydalı bır sey adamı hasta etme ya sen ne sanmıyon kendını yalansa yalan lan sanane ınanan ınanır ınanmayan ınanmaz senı alakadar etmez tmm mı bılader.............

mastermind1981

Yeni üye
1 Nis 2007
1
0
Selam gönderdiğin linkten videoyu izledim çok renkli şirin bişey =).. Gerçek olmasına gerçek değil elbet pk2editle yapılmış ama burada mevzu böle zevkle izlenecek enstantaneleri paylaşmak Tşklerrr

Saint Thanatos

Kıdemli Üye
1 Şub 2007
2,833
37
Kıbrıs
Paylaşımın için çok teşekkürler MehmedHan. BU skiller bizim oynadığımız sro damı. Çünkü bunlar yeniye benziyo. Ben bunları görmedim.

ogameutku

Yeni üye
19 May 2007
3
0
adam orda 1.6k mı vuruyor canvara 4lvlik canvara 90lv nukeyle. benim nukerim var 30lv 30lvlik canvara 1.6k vuruyor.

NeoN_TR

Uzman üye
29 Haz 2007
1,302
8
KiMYa LaBoVaTuaRı
eet yalan hatta eer video ya dikkatlice bakarsanız adam nuke yapmak için elini çevirirken daa atıo nuke yi halbuki elini çevirip hayvana doru işaret ettikten sora atması gerekir..!

_T3RM1N4T0R_

Yeni üye
23 Haz 2007
9
0
o skıller doğrudur siz o damageler bakmayın o sadece göstermelik olduğu için yakında sro oynayanlar görünce o nukeleri şaşırmasınlar

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.