@mail.com Nasıl Alınır?

Kral͏

Yeni üye
23 Tem 2021
3
1
Cümleten Selâmün Aleyküm,

Öncelikle şunu belirtmek isterim; konu açılmış mı diye bir göz attım bir arkadaşın açtığını gördüm fakat şuanda site hesabı askıya alıyor ve ben konuda askıdan almayıda göstereceğim, yani ekleme yapacağım için bir sorun yaratacağını sanmıyorum.

- Psiphon ile Australia'a bağlanıyoruz.

- Daha sonra sitemize gidiyoruz.
(Tıkla)

- Sağ üstteki zarf işaretine tıklıyoruz.

- Sign Up - Kayıt Ol diyerek ilerliyoruz.

- Bilgilerinizi İngilizce karakterlerle girin.

- Ülkeyi mutlaka ip ülkesi (Australia) seçin.

- Telefon yerine mail girmeyi tercih edin.

- Kayıt Ol diyoruz ve devam ediyoruz.

-
Şimdi hesabınızın oluşturulduğunu fakat şüpheli aktivite sezdikleri için askıya alınıp kullanılamaz yapıldığını söyleyen bir uyarı çıktı karşımıza, destek ekibimizle iletişim kurun kısmına girdiğinizde maile yönlendirecek bizleri ve aynen şunu yazıyoruz.

"My account was blocked on login to change my registration please review"

Ve İlk Ekran Görüntüsünde Talebin Alındığını Araştırılacağını Söyleyen Bir Mail Geliyor.

İkinci Ekran Görüntüsünde Yaşattıkları Sorun Içın Üzgün Oldukları Artık Hesabınıza Bilgilerinizle Sorunsuz Giriş Yapabileceğinizi Söyleyen Bir Ileti Geliyor.

Hayırlı Olsun Mailiniz.

7re7cjz.jpg

gxxkod5.jpg

Konuyu bir kaç gün önce sadece bir forumda paylaştım (Baran) kullanıcı adıyla, benim olduğuna dair kanıt gerekirse paylaşırım.

//Güncel

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.