Mail Tool (Otomail) ~ ByONYX

ByONYX

Üye
15 Eyl 2018
71
1
ODIN
Selamlar TurkHackTeam'in kadim neferleri.

Öncelikle paylaşacağım bu aracın yapımcısı ben değilimdir ve alıntıdır. Dostum Rias Gremory tarafından hazırlanmıştır. Direkt olarak onun ağzından anlatımı yayımlıyorum :

Evet kısaca anlatayım uzun bi aradan sonra araçlarımdan biri olan "Mail Tool" aracına güncelleme getirdim. Peki bu güncelleme ile neler değişti ? Cevabı aşağıda.

+2500 adet mail adresi web site üzerinden gönderebilirsiniz.
+Çıktılar size en geç 3 saniye içinde ulaşıcak.
+20'den fazla sunucu ile post işlemleri yapılmakta.
+Tool ücretsiz ve ücretsiz kalacak.(Reklam koyabilirm belli olmaz )
- +Rep ve Like sayısını baz alarak program sürümünü çıkartabilirim (en az 25k mail gönderme limiti olacaktır).

Author : Rias Gremory
Date : 31.03.2019
Last Update : 31.03.2019
Tool Link : https://tik.lat/Qio2k
Diller : Turkish / English
Kullanım : İlk olarak gmail , hotmail , yandex vs. gibi mail sunucuların smtp erişim bilgilerini girerek mail adresinizi doğrulamanız gerekmektedir. Doğrulama işlemi başarı ile gerçekleştiğinde şifrelenmiş token ile işleminizi yapmanız için 3-4 saniye içinde yönlendirileceksiniz.Ardından göndermek istediğiniz mail adreslerini alt alta girip , mail içeriği , gönderen ismi gibi yerleri doldurmanız ve Gönder tuşuna basmanız yeterli.

...

Nasıl Yapılır Videosu :

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=5wT87sQmxQc[/ame]

Programdan Görüntüler :

1.png

2.png

3.png

4.png

5.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

TRefex

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
301
0
otomaile çok ihtiyaç oluyor cidden :) phishing için uygun mudur ? İyi Forumlar... :D

Heaven

Kıdemli Üye
28 Ocak 2016
2,452
629
Forum kısmı nasıl doldurulacak ? onu anlatsan iyi olur. Yapamayan arkadaşlar olabilir.

Z3D1

Katılımcı Üye
15 Mar 2017
403
4
Kim
Hocam "Tool ücretsiz ve ücretsiz kalacak." derken ne demek istediniz yani dedir bu Tool teşekkür ederim şimdiden

1Risk

Yeni üye
22 Mar 2019
46
0
Mail gönderilemedi... [The mail sending process was blocked by the mail server.]
50 tane gonderdı ondan sonra hep boyle demeye basladı.

M3K4TR0N1X

Üye
17 May 2018
94
0
Londra
brute force için uygunmudur ?

sorun gidericiyi dene bir ve ya procces temine yap

ByONYX

Üye
15 Eyl 2018
71
1
ODIN
hocam smtp server connection has bee failed alıyorum

SMTP ayarlarına izin vermeniz lazım bu googlede daha az güvenli uygulamalara izin ver olarak geçer.

Mail gönderilemedi... [The mail sending process was blocked by the mail server.]
50 tane gonderdı ondan sonra hep boyle demeye basladı.

kullandığınız mail adresinden çıkış limitine ulaşılmış olabilir yani sunucu tarafından eylem engelleniyor. Başka bir mail adresi kullanın.

brute force için uygunmudur ?

sorun gidericiyi dene bir ve ya procces temine yap

bruto force derken ne tür bir amaçla rica etsem biraz açarmısınız.

+Konu günceldir...

~~~~~Konu Güncedir! ~~~~~

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.