[MAJİ] ÜÇLER YASASI #CaptainSalvador

CaptainSalvador

Adanmış Üye
17 Eki 2014
6,073
16
Teşkilat
ÜÇLER YASASI #CaptainSalvador

Büyü yapmaya karar vermeyen her arkadaşım MUTLAKA Üçler Yasası'nı incelemesi,buna göre kararını netleştirmesi gerekiyor.

Üçler yasasının onurunu koru
Yaptığın her şey üç katı ile sana dönecektir,
Yasayı öğren,çok iyi öğren..
Ne ekersen,onu biçersin.
Meselenin özünde en önde gelen kendine karşı bir koruma yaratmaktır.
KİMSEYE ZARAR VERMEDİĞİN SÜRECE NE İSTİYORSAN YAP
Genel yasadır.Yaptığın her şey ritüellerle,vecizelerle vs kendin ve başkaları için tutarlı olmalıdır.İyi düşün ve yaptığın hiçbir şeyden pişman olmamaya çalış.

TurkHackTeam'de Maji Ritüelleri paylaşmıyorum fakat Üçler Yasasını büyü yapmadan önce mutlaka incelemeniz gerekmekte.Binlerce yıl öncesinde keşfedilen bir yasa.

Şöyle anlatayım;
Ne yaparsanız,üç katı karşılığını alacaksınız.
Aşk ritüeli uyguladınız,ritüelin süresi geçtikten sonra ya siz birlikte olduğunuz kişiden Üç kat soğuyacaksınız ya da o sizden.Tabii sadece iki ihtimal yok,milyonlarca ihtimal var.Yasanın size nasıl döneceğini bilemezsiniz.
Aşk büyüsüne merak duyan arkadaşlarım için özellikle açtım bu konuyu.İnanın bana,büyü ile aşk olmuyor.

Üçler Yasası kısaca büyü ile gönderilen enerjinin üç katının kişiye geri döneceği yönündeki inançtır. Bu nedenle eğer birisi bir başkası üzerinde yıkıcı etkileri olacak bir büyü yaparsa bu yıkıcı etkilerin ona üç katıyla geri döneceğine inanılır.

Şuna da değinmek isterim ki,Kara Pagan'lar Üçler Yasasını reddetmektedirler.

// CaptainSalvador - TurkHackTeam //

Son düzenleme:

hachiman

Uzman üye
8 Eyl 2016
1,362
1
Valla daha 3 dakika önce araştırmıştım bu konuyu ne tesadüf ancak böyle bişey okumamıştım elinize sağlık sanki bunları hocam bide bu bir inanc olabilirmi mesela böle birşey yoktur ama insan inandıgı için böyledir normal suyun şifalı su diye satılıp iyileştirdiği sanılması gibi

Son düzenleme:

CaptainSalvador

Adanmış Üye
17 Eki 2014
6,073
16
Teşkilat
Valla daha 3 dakika önce araştırmıştım bu konuyu ne tesadüf ancak böyle bişey okumamıştım elinize sağlık sanki bunları hocam bide bu bir inanc olabilirmi mesela böle birşey yoktur ama insan inandıgı için böyledir normal suyun şifalı su diye satılıp iyileştirdiği sanılması gibi
Daha önce okumamana şaşırdım aslında.Maji ile ilgili olan kitapların en başında bunun açıklamasının bulunması lazım.
İnanç konusuna gelirsek Kara Pagan değilim,bu yasanın varlığına tüm benliğim ile inanıyorum.Eh işliyor da,daha önce etkisini de çok gördüm.
Zaten ritüel falan yaparsan da anlayacaksın bir süre sonra işlediğini. :)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.