masa üstünde virüsmü var?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mavimer

Yeni üye
24 Haz 2008
14
0
ankara
arkadaşlar mrblar yaa hanım internetten bişeyler indirmiş
masa üstüne arka arkaya resimleri koymuş (nasıl yapmış bende oda bilmiyor)bi türlü kalkmıyor bi arkadaşıma sordum virüs dedi masa üstünde resim şeklinde virüs olurmu dedim oda cevap veremedi kasper bişey bulamadı acronisten backup almayıda unutmuşum format ceke ceke pcp kafayı yedi sizce bu nedir ve ne yapmalıyım yardım
edermisiniz?

redblue58

Katılımcı Üye
26 Ocak 2008
910
2
İzmir
evet bazen oluyor bu sorunları bende yaşamıştım virüs öyle yayılıyor ki temizlemek imkansız oluyor

2 çözümü var bu işin

1.cisi kötü yazılımları temizleme aracı buradan indirin

https://tik.lat/MGTEo

eğer bu sorunu çözmesse 2 yol format atmaktır o zaman sorun %100 çözülüyor bende yaşamıştım bu olayları

Shawn1

Üye
10 Ocak 2008
141
2
bak oncelikle benimde basıma geldi bunu yap olur real desktop arattır googlede indir sonra gir ona onda resimlerin uzerine gel sil de % 100 siliyo bosuna formatla ugrasma

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.