Masaustu bilgisayar onerisi

kozw

Üye
5 Kas 2022
67
7
Butcem 10 ile 15 bin arası alamayan müsait bana önerebileceğiniz bilgisayar varmi 8 gb. Ram 256 yada 552 ssd düşünüyorum

Mozamblian

Yeni üye
24 Mar 2022
38
20
THT-_-BeyazŞapka-_-

kozw

Üye
5 Kas 2022
67
7
Biraz işini görür. Üstünü düzeltip ala bilirisn sonra daha iyinisinide alırsın monitörün. Klavye maus falan 17-17.5k tutar olur

Klavye mouse var monitör ve kasanın bir olqnn halini istiyorum

'Albatros

Asistan Moderatör
7 Mar 2023
1,314
797
anka.html
Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.