Windows masaüstü simge ikonları değiştirme

'Laymen

Katılımcı Üye
11 Tem 2021
596
397
Black Earth
1.Bilgisayarım adlı klasörün küçük simgesini sil.
2.Ayarlar tıkla.
3.Özelleştir tıkla.
4.Themes tıkla.
5.Masaüstü ikon ayarları veya masaüstü simge ayarları olacak ona tıkla.
6.Bilgisayarım adlı ikon var.
7.Bilgisayarım adlı ikon kutusu tıkla.
8.Uygulamaya tıkla.
Keyifli Forumlar Hocam

Toolbrowser

Uzman üye
10 Tem 2021
1,064
649
43
Selamlar Sayın Kullanıcı. Kullandığın İşletim Sistemi nedir. Windows 10 Promu Windows 7 mi. Bu Sorulmadan Hemende transit cevap geçilmiş. İşletim Sistemini yazarsan sana yardımcı Olabiliriz. Diğer İşletim Sistemleri Farklı Olur Bu yüzden İşletim Sistemini sordum

hikmetnri

Katılımcı Üye
18 Mar 2017
727
54
Nerde istersen
Resimdeki iconlar zaten standart iconları nasıl değişti onlar ben değiştirmeye çalıştım göremedim eğer Diğer klasörlerin iconunu diyorsan
İconunu değiştirmek istediğin klasöre sağ clik tıkla ve özellikler de

Daha sonra özelleştir kısmına gelerek

alt tarafta klasör simgelerini değiştir yazar oradan eski halini bulup geri değiştirebilirsin klasörse klasör iconu, denetim masasıysa denetim masası bütün iconlar var.

Eğer birden fazla icon varsa toplu değiştirmek istiyorsan bu konu yardımcı olacaktır.

Kısayol oluşturmak için de ;
Masaüstünde sağ tuşa tıkla
açılan pencerede kısayol ekle dedikten sonra gözat penceresi gelir

oluşturmak istediğin programı bulup yapabilirsin

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.