Masaüstü Toplama

meami21

Katılımcı Üye
26 Eyl 2013
850
26
Eskişehir
Arkadaşlar 3.5-4 arası bütçem var biliyorum bu dönem zor toplanır ama masaüstü bilgisayar toplamam gerekiyor bu konuda uzman olan abiler-arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Popüler oyunları rahatlıkla oynayabiliceğim (pubg-gta5-lol vs...) bi masaüstü toplamak istiyorum. Şimdiden teşekkürler.

ByMefta

Uzman üye
23 Eyl 2009
1,540
0
İşlemcin ve ekran kartın iyi olsun .Geri kalan donanımı sonradan da yükseltebilirsin ilk etapta. i5 alana kadar daha yüksek işlemci tercihi yap . Dediğim gibi power supley gücü yüksek olsun , ekran kartı ve işlemcin iyi olsun .

ByMefta

Uzman üye
23 Eyl 2009
1,540
0
Linkteli bilgisayarın fiyatı yüksek ; işkemcisi iyi değil gibi geldi .İşlemci Önbelleği düşük. Hazır bilgisayar yerine işi bilen bir bilgisayarcıdan yardım alırsanız daha iyi olur ürünü satın alırken ne yapmak istediğini belirtirsin bilgisayarda. İşlemcin ve ekran kartın iyi olsun . Anakartta PCI slot olmasında her zaman fayda far .

LI0N

Üye
18 May 2018
246
0
Şuanki dolar fiyatı ile sadece lol açabilen bir bilgisayar toplayabiliriz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.