mavi ekran ve nv4_disp.dll hatas

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

boraxx

Katılımcı Üye
2 Eyl 2008
387
0
Manisa(SOMA):D
arkadaşlar ben pcye rainbow six vegas 2 yükledim oyunda tam acılırken mavi ekran verdi ve nv4_disp.dll hatası verdi sorun nedir ekran kartın yetmiyor demeyin eskide oynuyordum bir sorun yoktu sorun nedir acaba acill yardım edermisinniz yeni oldu başka oyunlarda olmuyor????????????

GeForce 6200 256 mb kullanıyorum eskiden oynarken 512 idi ram

şimdi 1gb ram ile oynayacam ondan olaailirmi yardım pls Arklar

Craagle

Kıdemli Üye
2 Eyl 2007
4,108
0
İzmir
arkadaşlar ben pcye rainbow six vegas 2 yükledim oyunda tam acılırken mavi ekran verdi ve nv4_disp.dll hatası verdi sorun nedir ekran kartın yetmiyor demeyin eskide oynuyordum bir sorun yoktu sorun nedir acaba acill yardım edermisinniz yeni oldu başka oyunlarda olmuyor????????????

GeForce 6200 256 mb kullanıyorum eskiden oynarken 512 idi ram

şimdi 1gb ram ile oynayacam ondan olaailirmi yardım pls Arklar

kardeş mavi ekran hataları donanım uyumsuzluğundan kaynaklanabilir dediğin gibi ramden kaynaklanıo olabilir yeni aldıgı ram cıkarıp tekrar dene oynamayı

boraxx

Katılımcı Üye
2 Eyl 2008
387
0
denedim denemsine oldu olmasına EMME

oyun sade ce ve sadeceramı az görüo 1gb olsa düzelcek ama oyun 512 düşürünce acılıo 1gb da uyumsuz görüo nasıl uyunlulastracam lütfen bilgilendirin

boraxx

Katılımcı Üye
2 Eyl 2008
387
0
yaa bu rainbow six i 3 ay önce sildim ben şimdi ama yüklediimmde 3 ay önce bıratıgım yerde başladım o kafamı karıstırdı bnm save dosyası yok bide belgeleim de bi all usersi kurcalıayacam

boraxx

Katılımcı Üye
2 Eyl 2008
387
0
sorun çözül dü sanırım yavuzönder saol yardımın için oyun için bi pacthı yüklemeden girdim hep ondan kaynaklanabilir çünkü pcnin herşeyi uymasına ragmen oyuna girince felan kasıo oyun anladım mı beni şindi belki yükledikten sora geçer bi de her graphic off veya low da oyun yani düşün nesse biraz bekleyelim yüklesin olur belki

boraxx

Katılımcı Üye
2 Eyl 2008
387
0
umarım geçmiş olur su an tam olarak çözülmedi:DDD

EDİT=olmadı yine yaw bu rainbow sixin save dosyası nerde normal oyunlar gibi belgelerimde yok

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.