Max Payne 2 Full Tek link %100 Çalışıyo

~Mc-KoRkU~

Uzman üye
15 May 2009
1,218
3
Başkent
max_payne2-1.jpg

Alın Sİze %100 Çalışan Max Payne

Sistem Gereksinimleri:
  • Pentium III or Athlon 1.2 GHz,
  • 256 MB RAM,
  • Windows 98/ME/2000/XP,
  • DirectX 9.0, 32 MB DirectX-compatible video card,
  • 1.5 GB hard-disk space
Download Link;

http://d01.megashares.com/?d01=5346122

Not:%100 çalışıyo bastıra bastıra söylüyom %100 Çalışıyo

Son düzenleme:

rapstar55

Üye
18 Haz 2009
134
0
mc korku kendi mesajına başka cevapla yorum yazman ii bişey değil. yazanların mesaj sayısı 1 yani ilk defa sana yazmış ne büyük tesadüf 5 yazanın 4 ünün mesajı 1 kendinde cevap verme bahanesiyle post kasıyorsun bana göre ii eğlenceler

mızrak_54

Yeni üye
21 Ağu 2009
3
0
şimdi indiriyom demo değil dimi usta bu emeğin için ayrıca teşekkür ediyorum rep te verecem sağolasın

M_T_Ç

Katılımcı Üye
5 Haz 2009
591
0
ADIYAMAN
mc korku kendi mesajına başka cevapla yorum yazman ii bişey değil. yazanların mesaj sayısı 1 yani ilk defa sana yazmış ne büyük tesadüf 5 yazanın 4 ünün mesajı 1 kendinde cevap verme bahanesiyle post kasıyorsun bana göre ii eğlenceler
Katılıyorum.. zaten beyenen teşekkür ederdi.. ornegin ben beyendim ve indiriyorum..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.