Medieval 1 Yardim Acill Lütfenn

gkncetn

Yeni üye
30 Eyl 2007
2
0
arkadaslar ben oyunu aldım kurdum oyuna girdim açılmadı masaüstüne attı ardından tekrar girdim bu sefer 1024x780 mi öyle bişii yaptım ekranı onu yapınca oyun açıldı oyunu yarım saat falan oynadım tekrar attı ve tekrar aynı şeyleri yaparak tekrar girdim bu sefer save yapiim dedim save ama yapamadim atti oyun arkadasda denedik çok güzel çalısıyor bende çalışmıyor neden olabilir ? :(

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.