Medya'da Bugün! Apple'ın Karma Gerçeklik Başlığının İsmi Açıklandı!

Flexpee

Üye
18 May 2021
61
67
Apple Karma Gerçeklik Kulaklık İsimleri Açıklandı (1 Değil 3 Farklı Model Var)

Karma gerçeklik oyunlarını önümüzdeki yılın başlarında piyasaya sürmesi beklenen Apple, oyunlar için üç farklı marka için başvuruda bulundu. Bu başvurular, başlığın şemasından bahseder.

Yıllardır sözünü ettiğimiz
Apple Karma Gerçeklik oyunları henüz resmi olarak ortaya çıkmamış olsa da son zamanlarda onlar hakkında yeni haberler duymaya başladık. Ocak 2023'te çıkması beklenen yeni nesil oyunlar geçtiğimiz haftalarda cazip fiyatlarla ön plana çıkarken bugün bir gelişme daha yaşandı.

Bloomberg tarafından ortaya çıkarılan yeni bir ticari marka başvurusu, henüz resmi olmayan Apple adı hakkında fikir veriyor. Apple bu uygulamalarda "Reality" adını kullanır. Ancak, Reality için bir değil üç farklı uygulama yapılmıştır.

Apple, Üç Farklı Sanal Gerçeklik Başlığı Modeli Çıkarabilir

Apple ayrıca üç farklı uygulamasında Reality'nin model adını içerir. Birincisi Reality One, ikincisi Reality Pro ve sonuncusu Reality Processor. Söz konusu uygulama, doğrudan Apple tarafından değil Health Solutions, LLC tarafından önerildi. Ancak şirket aynı zamanda Apple'ın paravan şirketlerinden biri olarak da biliniyor. Birçok teknoloji şirketi gibi Apple da bu şirket üzerinden yeni teknolojilere başvurabiliyor. Bu nedenle, yeni teknoloji, Apple'dan resmi olarak bahsedilmeden patentlidir.

Bu, realite adının bugün ilk kez ortaya çıkışı değil. Şirket daha önce başka bir paravan şirket olan Corporation Trust Co'ya aitti. "realityOS" işletim sistemi için başvurdu. Ayrıca bugün marka için başvuruda bulunan Health Solutions, gerçek işletim sistemi uygulamasının yapıldığı şirkete de bağlı.

AseNa’

Katılımcı Üye
29 Ağu 2021
511
1,224
Apple Karma Gerçeklik Kulaklık İsimleri Açıklandı (1 Değil 3 Farklı Model Var)

Karma gerçeklik oyunlarını önümüzdeki yılın başlarında piyasaya sürmesi beklenen Apple, oyunlar için üç farklı marka için başvuruda bulundu. Bu başvurular, başlığın şemasından bahseder.

Yıllardır sözünü ettiğimiz
Apple Karma Gerçeklik oyunları henüz resmi olarak ortaya çıkmamış olsa da son zamanlarda onlar hakkında yeni haberler duymaya başladık. Ocak 2023'te çıkması beklenen yeni nesil oyunlar geçtiğimiz haftalarda cazip fiyatlarla ön plana çıkarken bugün bir gelişme daha yaşandı.

Bloomberg tarafından ortaya çıkarılan yeni bir ticari marka başvurusu, henüz resmi olmayan Apple adı hakkında fikir veriyor. Apple bu uygulamalarda "Reality" adını kullanır. Ancak, Reality için bir değil üç farklı uygulama yapılmıştır.

Apple, Üç Farklı Sanal Gerçeklik Başlığı Modeli Çıkarabilir

Apple ayrıca üç farklı uygulamasında Reality'nin model adını içerir. Birincisi Reality One, ikincisi Reality Pro ve sonuncusu Reality Processor. Söz konusu uygulama, doğrudan Apple tarafından değil Health Solutions, LLC tarafından önerildi. Ancak şirket aynı zamanda Apple'ın paravan şirketlerinden biri olarak da biliniyor. Birçok teknoloji şirketi gibi Apple da bu şirket üzerinden yeni teknolojilere başvurabiliyor. Bu nedenle, yeni teknoloji, Apple'dan resmi olarak bahsedilmeden patentlidir.

Bu, realite adının bugün ilk kez ortaya çıkışı değil. Şirket daha önce başka bir paravan şirket olan Corporation Trust Co'ya aitti. "realityOS" işletim sistemi için başvurdu. Ayrıca bugün marka için başvuruda bulunan Health Solutions, gerçek işletim sistemi uygulamasının yapıldığı şirkete de bağlı.

Valla Apple diyince bi sıcak bakmadım gelmiyor ama isimler daha ilgi çekici olsaydı 😅 Eline sağlık dostum

'Anka

Basın&Medya Ekibi Kıdemli
8 Eyl 2021
3,202
2,359
Bana göre pahallı olur zaten tüm ürünleri pahallı zaten. İsimleri Apple şirketine yakıştıramıyorum.

Flexpee

Üye
18 May 2021
61
67
İsim hiç güzel değil bence. Eline sağlık Flexpee
Teşekkür Ederim Hocam
Valla Apple diyince bi sıcak bakmadım gelmiyor ama isimler daha ilgi çekici olsaydı 😅 Eline sağlık dostum
Teşekkür Ederim Hocam
İsimler hoş değil bence, daha ilgi çekici olabilirdi. Eline sağlık.
Teşekkür Ederim Hocam
Bana göre pahallı olur zaten tüm ürünleri pahallı zaten. İsimleri Apple şirketine yakıştıramıyorum.
Teşekkür Ederim Hocam
Ülkemizde satış fiyatını hayal edemedim 😄
Ellerine sağlık Flexpee
Teşekkür Ederim Hocam
Ellerine sağlık
Teşekkür Ederim Hocam
Teşekkür Ederim Hocam

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.