mehmedimin vurduğu pkk aslanım benim 12 den vurmuş

tibet

Uzman üye
15 Tem 2007
1,721
22
bilecik
17udib5.png

Resim Çok Büyük Resimin Orjinal Boyutunu Görmek İçin Üzerine Tıklayın..

k-a-r-i-z-m-a

Yeni üye
28 Tem 2007
48
0
PaylaŞ DÜnyayi................paylaŞim İÇİn PaylaŞ..................paylaŞipta EmeĞe Saygi.............(B) (s.ç.s)

bLoOdLusT1912

Kadim Üye
1 Ağu 2007
5,470
41
İşte budur;işte canımızı,yurdumuzu,annelerimizi,bacılarımızı emanet ettiğimiz askerlerimiz budur...
T Ü R K İ Y E M....

noob48

Katılımcı Üye
Bu Şerefsizi Yakalayabilselerdi Sonrada Bir Şehit Son Görevi Yaparken halkın Arasına Atsalardı Daha Çok Sevinirdim. Bu Resimde Olan Orada Olacak Karşısında Hiçbirşey. tibet Süpersin Paylaşımlara Devam ET Kardeşim.

sewenup

Üye
10 Ağu 2007
52
0
Bu haberi duymustum.adam kacarken kafa tasınnı arkasından 5.56mm g-3 piyade tüfeği mermisi giriyor vve işerde ne var ne yok bosaltıyor.Hay massallah iyi çakmıs kafasına .)

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.