Mentalistler Dork Studio

Enistein

Kıdemli Üye
16 Eyl 2012
2,219
1,206
Amsterdam
Teşekkürler. Aslında dorkları oluşturduktan sonra bir diğer SQL Scanner programa nasıl aktarabileceğimize dair ufak bir tutorial mevcut mu?
https://www.turkhackteam.org/konula...-zaafiyetine-sahip-websiteleri-bulun.2031572/ bu scannerden bahsediyorsun sanırım. Linkleri kopyalayıp dork.txt olarak aynı klasöre kaydediyorum. Ardından python3 FetiSQL.py --dork dork.txt --vuln --thread=20 --engine ask
şeklinde çalıştırıyorum.

thetarlok

Yeni üye
25 Nis 2023
1
0
Merhabalar , bu toolu Vds uzerinden nasıl calistirabilirim? yardimci olur musunuz

Ubuntu 20.04 icin

wyllsl

Üye
22 Eyl 2023
186
20
Merhabalar,
2014 ve 2015 yıllarında bu forumda Mentalistler DorkMaker ve Mentalistler DorkMaker v2 paylaşmıştım. Fakat aktifliğini yitirdiği için çöp kutusunda, raflarda yerini aldı. Yıllar sonra bu yazılımların devamı niteliğinde Dork Studio'yu sizlerle paylaşıyorum.

Genel Kabiliyetler:
  • Rastgele dork oluşturma
  • Wordlist ile dork oluşturma
  • Oluşturulan kelimelerin trendini ölçme
  • Dork tarayıcı
  • Kendi dorklarınızı yükleyebilme
  • Kendi wordlistlerinizi ekleyebilme

Görseller:
Dork oluşturma parametreleri
GpYtB1N.png

ououeJB.png

Sonuç Ekranı :
OP7Vy6K.png

4k40L5a.png

Dork Tarayıcı
bN6lcRf.png

Custom wordlist ekleme ekranı (buna benzer bir kaç ekran daha var fazla görüntü olmaması için eklemiyorum)
K2DRfcV.png

Kendi custom dorklarınızı eklerken dikkat edilmesi gereken bir husus var.
Dork oluşturulurken kelimelerin nereye geleceğini yazılımın anlayabilmesi için kelimenin gelmesini istediğiniz yere {{word}} yazmanız gerekiyor.
Örneğin; inurl:"{{word}}.php?id=" gibi. Eğer belirtmezseniz yazılım otomatik olarak dorkun sonuna kendisi ekleyecektir.

Github linki :
GitHub - mentalistler/Dork-Studio: You can create dorks with Dork Studio!

Kurulum:
Dosyaları indirdikten sonra bir klasöre çıkartın ve terminal ile ilgili klasöre gidin.
Kod:
python -m pip install -r requirements.txt
komutu ile gerekli kütüphanelerin kurulumunu yapın.
Kod:
python manage.py runserver
komutu ile çalıştırın.
ardından http://localhost:8000 adresinden ulaşabilirsiniz.

Yorumlarınızı ve eleştirilerinizi bekliyorum.

çok güzel olmuş eline sağlık başarılarının devamını dilerim

Terapist1

Üye
7 Kas 2023
146
70
dork scanner yaptım önceden yaptıklarımı scanlemişti fakat bir hata oluştu şuan sonuçlar kısmında site listesi olması gerekirken taramanın sonucu hiç bir site göstermiyor acaba bir klasöre mi kaydediyor sonuçları aradım lakin bir sonuca ulaşamadım yardımcı olur musunuz?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.