🚀 mentorddos.py // Güçlü DDoS Saldırı Script'i #24Nisan

Hichigo

Uzman üye
30 Ağu 2015
1,190
42
github.com/tarik0

giphy.gif

Öncelikle 24 Nisan Fransa/Ermenistan saldırısına katılacaklara kolay gelsin. Saldırıya ben de katılmayı düşünüyorum bu yüzden bu programı yazdım ve sizle de paylaşmak istedim. Program biraz aceleye geldiği için çok fazla PEP8 kurallarına uyamadım. Programın kodları karmaşık geldiyse kusura bakmayın.

NaKJWN.png

Programın 1.0.1 sürümünde üç adet saldırı yöntemi vardır.

Kod:
[CENTER][COLOR=White][SIZE=4][FONT=Century Gothic][B][COLOR=Yellow]Saldırı Yöntemleri[/COLOR][/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

[COLOR=White][SIZE=4][FONT=Century Gothic][B]Basit HTTP Get Saldırısı [COLOR=yellow][Az Etkili][/COLOR][/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=White][SIZE=4][FONT=Century Gothic][B]Slow Loris Saldırısı [COLOR=yellow][Etkili][/COLOR][/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=White][SIZE=4][FONT=Century Gothic][B]BOT Saldırısı [COLOR=Yellow][Çok Etkili][/COLOR][/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[/CENTER]
Basit HTTP Get Saldırısı: Hedefe ardı ardına HTTP Get requesti yollar. Tek kişi saldırıyorsa etkisi çok azdır.

Slow Loris: Hedefe ardı ardına HTTP Get requesti yollanır ancak requestlerin geri dönüşü beklenmez ve yollanan requestler. Tek kişi saldırıyorsa sunucuyu yavaşlatacak kadar etkilidir.

BOT Saldısı: İnternetteki URL sorgulama sitelerini ve diğer URL gerektiren (örn: proxy) siteleri kullanarak hedefe ardı ardına requestler yağar. Tek kişi saldırıyorsa sunucunun dayanıklılığına göre sunucuyu etkisiz hale getirebilir.

NaKJWN.png

Proxy Dosyası Nasıl Doldurulur ?

Proxy dosyası proglamla aynı dizinde olmalıdır.
Proxyler proxy dosyası olan "proxies.txt" dosyasına her bir satıra bir proxy olacak şekilde "ip: port" formatında doldurulmalıdır! (örn. 1.1.1.1:8080)
Örneklerini "proxies.txt" dosyasında bulabilirsiniz.

Proxy'ler HTTP proxy'si olmalıdır.

Bot Dosyası Nasıl Doldurulur ?

Bot dosyası programla aynı dosyada olmalıdır.
Botlar bot dosyası olan "botsites.txt" dosyasına her bir satıra bir bot olacak şekilde doldurulmalıdır!
Doldurma örneklerini "botsites.txt" dosyasında bulabilirsiniz.
Bot adreslerinin başında "http://" veya "https://" bulunmalıdır.

Programı Nasıl Çalıştırırım ?

Programı ön gösterim videolarında da gösterdiğim gibi CLI olarak veya GUI olarak çalıştırabilirsiniz. 1. Video CLI olarak çalıştırmayı, 2. video ise GUI olarak çalıştırmayı gösterir.

Programın çalışması için GitHub sayfasındaki bütün dosyaların aynı dizinde olması gerekmektedir.

Program Python 3 kullanarak yazılmıştır. Programın çalışması için Python 3'ün kurulu olması ve requests paketinin indirilmiş olması gerek

Kurulum Konusu için Rumexus'a teşekkür ederim.

Kurulum Konusu // Rumexus

NaKJWN.png

İndirme Linki ve Kaynak Kodları

Github Hesabıma Gitmek İçin Tıkla!

NaKJWN.png

Ön Gösterim

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=b71IPNyLMIA&feature=youtu.be[/ame]

[ame]https://www.youtube.com/watch?v=h8Qm9uxshRQ&feature=youtu.be[/ame]

Son düzenleme:

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,157
322
Hocam teşekkürler böyle bir şey paylaşmanız ciddi anlamda çok iyi oldu büyük ihtimalle bende bu metodu kullanacağım çok teşekkürler. İyi forumlar.

kurtlarsofras

Katılımcı Üye
24 Mar 2019
412
4
saldırıda bende varım herkese kolay gelsin

Moderatör tarafında düzenlendi:

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,157
322
yalnız bende cmdac.bat gibi 1-2 tane dosya yok githuba da baktım orda da yok ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.