🚀 mentorddos.py // Güçlü DDoS Saldırı Script'i #24Nisan

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,121
279
9
Nereye !
Bot saldırısında hedef siteyle herhangi bir bağlantı kurulmuyor sadece botlara request yollanıyor. Her program gibi %100 siteyi etkisiz hale getirecek diye bir şey yok. Elbette ki dayanıklı siteler olacak ancak site örnek veriyorum 50 kişiye 100 kişiye dayancak operasyon günü 1k kişi aynı anda saldırırsa site ne kadar dayanır bilemiyorum.

Belli bir zamandan sonra alınan önlemler doğrultusunda örneğin CloudFlare sisteme zarar gelmemesi açısından kitleme yapar bu süre içerisinde siteye yapılan saldırı sonucu değil içerden verilmiş bir komut doğrultusunda erişim kesilir. Bu da sistemin yıkıldığını değil kendini savunduğunun göstergesidir. Bu süreç içerisinde erişimi kestik vesaire denmesi forumu alay konusu edecektir.
"Saldırı"dan bir saat veyahut 2 saat sonra sistem tekrardan aktif hale gelip yayın hayatına devam eder :)

Hichigo

Uzman üye
30 Ağu 2015
1,190
42
github.com/tarik0
Saldırılacak siteleri baz alırsak örneğin Ermenistan (tahmini) ;
Հայաստանի Հանրապետության Կառավարություն
www.cba.am

ve benzeri siteler bu sitelerin engellerini bu düzenek geçemez. Ve atılan isteklere çok kısa süre içerisinde yanıt verir ve hatta tahminimce verilen proxyleri ve botları da bir kenara bırakın direkt olarak ayrıştırarak sizi gerçek bağlantınız üzerinden engeller. Bunlara kısa sürede yanıt vermez olasılığı çok yüksek diye tahmin ediyorum.
Sonuç olarak bu yapılanlar sistemi belli bir süre meşgul edebilecek şeyler ve bu devlet siteleri de bunların temel önlemlerini almış bulunmakta.

Yapılacak saldırı bir botnet saldırısından öteye geçmez ise bunlar sönük kalacak.
Emeğinizden ötürü tekrardan teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim :)

not olarak şunları da eklemek isterim ki ; burada bunu kullanacağım diyen kişilerin %70'i kendi modemini vurmaktan öteye geçemeyecektir. Kalan %30'luk kitle de buna ne kadar yeterli olur orası meçhul :incele

Belli bir zamandan sonra alınan önlemler doğrultusunda örneğin CloudFlare sisteme zarar gelmemesi açısından kitleme yapar bu süre içerisinde siteye yapılan saldırı sonucu değil içerden verilmiş bir komut doğrultusunda erişim kesilir. Bu da sistemin yıkıldığını değil kendini savunduğunun göstergesidir. Bu süreç içerisinde erişimi kestik vesaire denmesi forumu alay konusu edecektir.
"Saldırı"dan bir saat veyahut 2 saat sonra sistem tekrardan aktif hale gelip yayın hayatına devam eder :)

Burada haklısın saldırılacak siteleri iyi seçmemiz gerekiyor ki başı boş şekilde sitelere saldırmayalım. Site bizim saldırdığımız süre boyunca kendini kitlese bile kendini kitlediği süre boyunca hizmet veremeyeceğinden her türlü bir zarara uğrar. Büyük saldırılarda da aynısı oluyor saldırı bitince en kısa sürede sistem kendini toparlıyor ve devam ediyorlar.

CoreGG

Uzman üye
19 Nis 2016
1,570
2
Dünya
Elinize Sağlık hocam :)
Ben bayadır aktif değildim sınavlar sağolsun ne saldırısı var bende katılırım nereye biraz bilgi verebilir misiniz : )

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,121
279
9
Nereye !
Burada haklısın saldırılacak siteleri iyi seçmemiz gerekiyor ki başı boş şekilde sitelere saldırmayalım. Site bizim saldırdığımız süre boyunca kendini kitlese bile kendini kitlediği süre boyunca hizmet veremeyeceğinden her türlü bir zarara uğrar. Büyük saldırılarda da aynısı oluyor saldırı bitince en kısa sürede sistem kendini toparlıyor ve devam ediyorlar.

Ben daha öncede bu tür konularda vardım örneğin Merkel'e yapılan saldırıda yada Yunanistan'dan örnek vereyim.

Bankalar bilmem nereler kilitlendi vesaire dendi aslında bu şekil bir şey olmadı çünkü siteler yayını belli bir süreliğine kesti. Ve bir iki saat sonra yayına devam ettiler sonrasında şuursuz medya bunu Yunanistan'da hayat durdu diye yayınlayınca biz başardık oldu. Biz bir şeyi başarmadık, Yunanistan'da da hayat durmadı.

İşi bilen kişiler o günden bugüne kadar forumla dalga geçtiler sadece :)

Foruma tek yararı 13-15 yaşları arasında çocukları foruma çekip gel sana modluk verelim demekten ötesine gidilmedi.

--

Şimdi yapılacak saldırı niteliğinde ki olay da aynı şekli alacak hiç bir bilgisi olmadan bu olaya dahil olan insanları bir araya getirip mazot üstüne kıvılcım atacaklar. Daha sonra bu insanların egosunu törpülemeye vakitlerini harcayacaklar.
Bu saldırıyı yaparken etkin faktör olacak kişiler elbet vardır. Dediğim gibi onların yaptıkları sayesinde ciddiye alınıp adamlar savunmaya geçecektir. Yoksa gerisi hava cıva, oturup çayını çorbasını alır loglarını inceler adam.

--
Ayrıca sitelere bu şekilde Dos/DDoS atakları yerine yerel ataklar yaparak daha çok istediğinizi dile getirebilirsiniz.

Spoofing
Sqli /dba
vesaire gibi benim bilmediğim bir çok saldırı türünü kullanarak sitelere mesaj bırakmak epey zor ama yerli bir cevap olabilirdi.

Bunca program vesaire uğraşmak yerine 1 tane köklü site üzerinden dünya basınına da cevap verilebilir("di").

:)

Hichigo

Uzman üye
30 Ağu 2015
1,190
42
github.com/tarik0
Ben daha öncede bu tür konularda vardım örneğin Merkel'e yapılan saldırıda yada Yunanistan'dan örnek vereyim.

Bankalar bilmem nereler kilitlendi vesaire dendi aslında bu şekil bir şey olmadı çünkü siteler yayını belli bir süreliğine kesti. Ve bir iki saat sonra yayına devam ettiler sonrasında şuursuz medya bunu Yunanistan'da hayat durdu diye yayınlayınca biz başardık oldu. Biz bir şeyi başarmadık, Yunanistan'da da hayat durmadı.

İşi bilen kişiler o günden bugüne kadar forumla dalga geçtiler sadece :)

Foruma tek yararı 13-15 yaşları arasında çocukları foruma çekip gel sana modluk verelim demekten ötesine gidilmedi.

--

Şimdi yapılacak saldırı niteliğinde ki olay da aynı şekli alacak hiç bir bilgisi olmadan bu olaya dahil olan insanları bir araya getirip mazot üstüne kıvılcım atacaklar. Daha sonra bu insanların egosunu törpülemeye vakitlerini harcayacaklar.
Bu saldırıyı yaparken etkin faktör olacak kişiler elbet vardır. Dediğim gibi onların yaptıkları sayesinde ciddiye alınıp adamlar savunmaya geçecektir. Yoksa gerisi hava cıva, oturup çayını çorbasını alır loglarını inceler adam.

--
Ayrıca sitelere bu şekilde Dos/DDoS atakları yerine yerel ataklar yaparak daha çok istediğinizi dile getirebilirsiniz.

Spoofing
Sqli /dba
vesaire gibi benim bilmediğim bir çok saldırı türünü kullanarak sitelere mesaj bırakmak epey zor ama yerli bir cevap olabilirdi.

Bunca program vesaire uğraşmak yerine 1 tane köklü site üzerinden dünya basınına da cevap verilebilir("di").

:)

Burada eleştirmek istediğin konu programdan ziyade forumun saldırıları gibi görünüyor. Forumda spoofing, sqli / dba ve "senin bilmediğin bir çok saldırı türünü" kullanmayı bilen kişiler de var. Saldırının amacı forumdaki birlik ve beraberlik duygusunu güçlendirmek yoksa yönetimin saldırıyı yapabilecek altyapısı var. Burada tek sana katıldığım konu DDoS gibi saldırıların yerine daha aktif saldırıların kullanılabileceği. Değerli yorumların için teşekkür ediyorum ancak hem postu kirletmemek hem de saygı ortamını sürdürmek için lütfen bu konuyu burada bitirelim.

Son düzenleme:

MwTugi

Kadim Üye
19 May 2016
5,121
279
9
Nereye !
Burada eleştirmek istediğin konu programdan ziyade forumun saldırıları gibi görünüyor. Forumda spoofing, sqli / dba ve "senin bilmediğin bir çok saldırı türünü" kullanmayı bilen kişiler de var. Saldırının amacı forumdaki birlik ve beraberlik duygusunu güçlendirmek yoksa yönetimin saldırıyı yapabilecek altyapısı var. Burada tek sana katıldığım konu DDoS gibi saldırıların yerine daha aktif saldırıların kullanılabileceği.

"Saldırının amacı forumdaki birlik ve beraberlik duygusunu güçlendirmek"

Şahsen 2 sene boyunca forumda yöneticilik yaptım bu bana bile komik geliyor? Ne bu siyasilerin dediği gibi beka meselesi falan mı :)
Diyecek bir şey yok yönetimin görüşü. Eyvallah.

yönetimin saldırıyı yapabilecek altyapısı var

İnsanları boşa yormak yerine bu tür saldırıları " saldırıyı yapabilecek altyapı" 1 tane köklü siteye yapıp dünya basınında yer alabilir. /tabi ki bu dos/ddos değil

Mesela bildiğim ve bir kaç kere muhabbetim olmuş 2-3 kişi var zamanında bu piyasaya "Gel Babana" demiş olan kişiler toplamda 6-7 kişiydi yaptıkları dünya basınında olay oluyordu :)

Bunun için fazla eleştiri yapmıyorum bu yüzden 24 Nisan'ı bekliyorum diyorum ya :)

Onu ve çıkacak hedefleri o zaman gördüğüm zaman işi daha çok eleştiri boyutuna taşıyacağım şimdilik öneri dozunda :) :)

Hertley

Yeni üye
17 Ocak 2019
34
0
hocam python 3.7.1 kullanmaktayım patch ledim ama gui de başla diyince sürümünüz bu diyor saniyelik cmd geliyor sonra gdiyor sorun nedir?

Fist

Uzman üye
29 Tem 2017
1,527
1
Anavatan
Elinize sağlık.24 Nisan'ı ne kadar katılmayacak olsamda saldırının ne kadar başarılı olduğunu görmek için sabırsızlanıyorum.

MeliHardS

Uzman üye
24 Mar 2018
1,611
1
C:/Users/M.H
Bilgisayarınızda bulunan python sürümü: x.x.x Yazısı çıkmasa çok iyi olur saldırıya başlayınca. Gereksiz ve sinir bozucu.

Rumexus

Kıdemli Üye
26 Ocak 2016
2,157
322
dediklerinizi uyguladım ancak stemde pek ms değişikliği bulunmamakta sitemde fazla iyi değil yani
Tek kişiyle zaten bir sistemi böyle bir atakla down etmeniz zor zaten o yüzden 24 nisanda toplu saldırı yapacağız yani bir çok kişiyle olacak bir iş tek kişi ile değil. Ufak çaplı sitelere tek kişiyle down edebilirsiniz. İyi forumlar.

Hertley

Yeni üye
17 Ocak 2019
34
0
Tek kişiyle zaten bir sistemi böyle bir atakla down etmeniz zor zaten o yüzden 24 nisanda toplu saldırı yapacağız yani bir çok kişiyle olacak bir iş tek kişi ile değil. Ufak çaplı sitelere tek kişiyle down edebilirsiniz. İyi forumlar.

eğer işim olmazsa sizin anınızda olurum.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.