🚀 mentorddos.py // Güçlü DDoS Saldırı Script'i #24Nisan

Hertley

Yeni üye
17 Ocak 2019
34
0
şöyle bir hata alıyorum "çok fazla requests gönderildiği için engellenmiş olabiliriz lütfen bir kaç dakika sonra tekrar deneyin" nasıl çözerim.

hackerbiri

Üye
16 Mar 2019
166
3
Traceback (most recent call last):
File "mentorddos.py", line 6, in <module>
from requests import get
ModuleNotFoundError: No module named 'requests'
hatası alıyorum

hackerbiri

Üye
16 Mar 2019
166
3
ADWlyX.png

hocam saldırıyı yapacağım tam entere basıyorum ve yine baştan başlıyor

UmutSuzDum

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
615
121
Yeni Zelanda
hocam bi işe yaramıyor anca 1 gb sağlam ve koruması hiç olmayan siteleri çökertiyor benim çökerttigim siteyi çökertemedi root.py bile çökertiyor :(

Mekri

Üye
16 Ocak 2019
56
0
hocam benim evde netimin hızı 1mb hıza kadar düşüyor bu hız ile etkili bir saldırı yapılabilir mi sizce bu sunduğunuz yöntem ile ;???

UmutSuzDum

Katılımcı Üye
1 Ara 2018
615
121
Yeni Zelanda
python mentorddos.py --method "slow_loris--threads 100 --socket 50 --ip site !--port 80 hocam yazıyorum hiçbirşey çıkmıyor geri atıyor biz bu toolarla bi şey yapamyız kusura bakmayında!

kurtlarsofras

Katılımcı Üye
24 Mar 2019
412
4
bot dosyası

giphy.gif

Öncelikle 24 Nisan Fransa/Ermenistan saldırısına katılacaklara kolay gelsin. Saldırıya ben de katılmayı düşünüyorum bu yüzden bu programı yazdım ve sizle de paylaşmak istedim. Program biraz aceleye geldiği için çok fazla PEP8 kurallarına uyamadım. Programın kodları karmaşık geldiyse kusura bakmayın.

NaKJWN.png

Programın 1.0.1 sürümünde üç adet saldırı yöntemi vardır.

Kod:
[CENTER][COLOR=White][SIZE=4][FONT=Century Gothic][B][COLOR=Yellow]Saldırı Yöntemleri[/COLOR][/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]

[COLOR=White][SIZE=4][FONT=Century Gothic][B]Basit HTTP Get Saldırısı [COLOR=yellow][Az Etkili][/COLOR][/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=White][SIZE=4][FONT=Century Gothic][B]Slow Loris Saldırısı [COLOR=yellow][Etkili][/COLOR][/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[COLOR=White][SIZE=4][FONT=Century Gothic][B]BOT Saldırısı [COLOR=Yellow][Çok Etkili][/COLOR][/B][/FONT][/SIZE][/COLOR]
[/CENTER]
Basit HTTP Get Saldırısı: Hedefe ardı ardına HTTP Get requesti yollar. Tek kişi saldırıyorsa etkisi çok azdır.

Slow Loris: Hedefe ardı ardına HTTP Get requesti yollanır ancak requestlerin geri dönüşü beklenmez ve yollanan requestler. Tek kişi saldırıyorsa sunucuyu yavaşlatacak kadar etkilidir.

BOT Saldısı: İnternetteki URL sorgulama sitelerini ve diğer URL gerektiren (örn: proxy) siteleri kullanarak hedefe ardı ardına requestler yağar. Tek kişi saldırıyorsa sunucunun dayanıklılığına göre sunucuyu etkisiz hale getirebilir.

NaKJWN.png

Proxy Dosyası Nasıl Doldurulur ?

Proxy dosyası proglamla aynı dizinde olmalıdır.
Proxyler proxy dosyası olan "proxies.txt" dosyasına her bir satıra bir proxy olacak şekilde "ip: port" formatında doldurulmalıdır! (örn. 1.1.1.1:8080)
Örneklerini "proxies.txt" dosyasında bulabilirsiniz.

Proxy'ler HTTP proxy'si olmalıdır.

Bot Dosyası Nasıl Doldurulur ?

Bot dosyası programla aynı dosyada olmalıdır.
Botlar bot dosyası olan "botsites.txt" dosyasına her bir satıra bir bot olacak şekilde doldurulmalıdır!
Doldurma örneklerini "botsites.txt" dosyasında bulabilirsiniz.
Bot adreslerinin başında "http://" veya "https://" bulunmalıdır.

Programı Nasıl Çalıştırırım ?

Programı ön gösterim videolarında da gösterdiğim gibi CLI olarak veya GUI olarak çalıştırabilirsiniz. 1. Video CLI olarak çalıştırmayı, 2. video ise GUI olarak çalıştırmayı gösterir.

Programın çalışması için GitHub sayfasındaki bütün dosyaların aynı dizinde olması gerekmektedir.

Program Python 3 kullanarak yazılmıştır. Programın çalışması için Python 3'ün kurulu olması ve requests paketinin indirilmiş olması gerek

Kurulum Konusu için Rumexus'a teşekkür ederim.

Kurulum Konusu // Rumexus

NaKJWN.png

İndirme Linki ve Kaynak Kodları

Github Hesabıma Gitmek İçin Tıkla!

NaKJWN.png

Ön Gösterim

https://www.youtube.com/watch?v=b71IPNyLMIA&feature=youtu.be

https://www.youtube.com/watch?v=h8Qm9uxshRQ&feature=youtu.be

bot dosyası bilen varmı arkadaslar

Anonim6

Yeni üye
29 Şub 2012
0
5
Hichigo merhaba, yazılımının fire veren tek yanı PEP-8 standartlarından bağımsız olması değil, işin aslı bu kimsenin umrunda da değil. slow-http headers olarak literatüre geçmiş ve bir biçimde slowloris olarak akıllara kazınmış olan bu saldırının mantığı ile yazdığın kod pek örtüşmüyor. Belli ki içeriği de keza mantıktan habersizce yazılan bir referanstan esinlenerek oluşturmuşsun. PoC vazifesi üstlenen, perl diliyle yazılmış orijinal kodun içeriğini bir gözden geçirmeni tavsiye ediyorum. Bot, Slowloris ve SimpleHTTP olarak isimlendirdiğin sınıflar arasında gözle görülebilir bir farklılık yok. Bot, artık ne anlamda kullandıysan, uzak bağlantılarını bir dosyadan almakta. Bu dosyadaki bağlantıları, protokollerini bi' kontrol etmeni öneririm. Pek de stabil gözükmüyor. Ki zaten çoklu bir saldırı yapılacak ise, ayrıyeten bir uzak bağlantıya başvurmanın hikmetini kavramak güç. Ve de, sanırsam en garipsediğim nokta, SimpleHTTP sınıfı için 3rd-party bir kütüphane olan, requests kullanman. Sahiden mi diye sordum kendime, sebebini kütüphaneyi inceler isen rahatlıkla görebilirsin. İşin aslı bu yazdığın yazılım, şu haliyle saldırıya katılacakların internet sağlayıcılarını zengin etmekten öte bi' halta yaramamakta. Bunun ismi acele değil, acemilik.

xMstfx

Katılımcı Üye
31 Ara 2018
424
1
kardeşim python 3.7.3 kullanıyorsunuz diye bir hata veriyor açılmıyor gui ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.