merhaba valorant haksız yere ban yedim spoffer lazım

29 Ocak 2023
51
4
merhaba haksız yere valorantdan ban yedim 3 parti yazılımda kullanmadım 3 öldürmem vardı hem cihaz banı hemde hesap banı yedim elinizde spoffer varmı güvenilir lütfen çok lazım

rootibo

Kıdemli Üye
13 Mar 2023
2,168
1,459
merhaba haksız yere valorantdan ban yedim 3 parti yazılımda kullanmadım 3 öldürmem vardı hem cihaz banı hemde hesap banı yedim elinizde spoffer varmı güvenilir lütfen çok lazım
Merhaba degerli uye valorantin yardim desteke yaza bilirsin veya valorantin discordundan yardim destek yerine yaza bilirsin Insallah kisa bir surede banin kaldirilir

Valla olsa bende kullanırım bende ban yedim 4 aylığına
Ahbe ustad :)

alexandre20

Katılımcı Üye
13 Tem 2022
809
609
$1 dolarlık colorbot açıp ban yiyince tabi açmadığını iddia edersin lolzzzz. spoofer kolay iş değil komple bios'u tekrar flash'laman gerekiyor bol şans

Gauloran

Kıdemli Moderatör
7 Tem 2013
8,094
585
local
haksız yere ban yedikten sonra spoofer arayan ilk kez görüyorum lütfen ticket atınız valoranta açıklayıp, uğraşmayın spooferla fakat haksız yere ban yeme ihtimaliniz çok düşük. şu dönemde legit hileler bile immoya çıktıktan ya da çıkarttıktan sonra ban yemekte.

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.