Merhaba, Yeni katıldım aranıza .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Garen For Win

Yeni üye
1 Tem 2021
3
3
120
Ben Emir, elbet tanıyanlar olucaktır aranızda . Umarım güzel vakit geçiririz birlikte . Gmail ile ilgili bir sorun ile uğraşıyorum 2 gündür . Kanalıma erişim sağlayamıyorum . Doğru forum alanını bulduğum zaman sorunumu ileticem lakin öncelikle selam vermek gerekir .​

Loux

Uzman üye
16 Ocak 2019
1,753
1,085
BL4CKGORE
Ben Emir, elbet tanıyanlar olucaktır aranızda . Umarım güzel vakit geçiririz birlikte . Gmail ile ilgili bir sorun ile uğraşıyorum 2 gündür . Kanalıma erişim sağlayamıyorum . Doğru forum alanını bulduğum zaman sorunumu ileticem lakin öncelikle selam vermek gerekir .​
Foruma hoşgeldiniz :) Sorununuzu Yardım Merkezine açarsanız çözüm üretenler olucaktır

green.php

Katılımcı Üye
27 Haz 2021
732
874
hosgeldin emir

TaoLao

Katılımcı Üye
4 Ara 2020
602
200
127.0.0.1
@Garen For Win
Merhaba, forumumuza hoşgeldiniz, umarız güzel vakit geçirir, aradığınızı bulursunuz. Forum kuralları ve misyonumuzu okumayı ihmal etmeyiniz :) İyi forumlar.
Forum Kuralları
Misyon

Gerçek olup olmadığını tartışan arkadaşlar, bu kişi tanınmış bir kişi olmasaydı yardım etmeyecekmiydiniz ? Mesela ben tanımıyorum... Esen kalın.

Garen For Win

Yeni üye
1 Tem 2021
3
3
120
Teşekkürlerimi sunarım,
Forum içerisinde birkaç tanıdığım tanınmış insan mevcut . Teşekkür ederim ilginiz için her birinize arkadaşlar . Sorunu işin ehli bir arkadaş ile hallettik . Hesabım çalınmış, youtube ile iletişime geçtikten sonra sorunu çözdük .
Sağlıcakla Kalın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.