Merhaba yeniyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Loux

Uzman üye
16 Ocak 2019
1,753
1,085
BL4CKGORE
Öncelikle hoşlediniz.Konuların altına tek tek cevap vermektense alıntı yapmanız gerekir.Forum kurallarını ve misyonumuzu arkadaşlar atmış zaten.Bir konu açarken uygun bölüme açtığınıza dikkat edin ve yardım gerektiğinde Yardım Merkezi'ne konu açabilirsiniz.Iyi forumlar

hacker0088

Yeni üye
16 May 2021
35
7
Öncelikle hoşlediniz.Konuların altına tek tek cevap vermektense alıntı yapmanız gerekir.Forum kurallarını ve misyonumuzu arkadaşlar atmış zaten.Bir konu açarken uygun bölüme açtığınıza dikkat edin ve yardım gerektiğinde Yardım Merkezi'ne konu açabilirsiniz.Iyi forumlar
açtım bir konu yardım eder misiniz
hoşbuldum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.